Fenerbahçe’de Talisca Transferi Her An Bitebilir

0

Yakın zaman öncesine kadar Beşiktaş forması giyen ve gösterdiği başarı ile adından söz ettirmeyi başaran ismin yine transfer dedikodularında yer alması önem arz ediyor. Özellikle de Fenerbahçe takımının oyuncu için devreye girmiş olması da ezeli rakipleri için önemli bir çalım olacak. Alınması planlanan isimlere bir yenisi daha eklenmiş durumda. Sahada güçlü ve kazanan ve Fenerbahçe hayali kuran Ali Koç için bu transfer önem arz ediyor. Restbet ile artan lig heyecanına daha keyifli biçimde ortak olabileceksiniz.

Çin’den Yeninden İstanbul’a Dönebilir

Yıldız ismin İstanbul’u çok sevdiği ve kariyerini burada sürdürmek istediği yakın çevresinden gelen haberler arasında. Bu anlamda Ali Koç tarafından gelecek olan bir açıklamanın son derece önemli olduğunu da söyleyebiliriz. Yapılacak olan anlaşmanın büyük önem arz etmesi transfer çalışmaları açısından da önemli hale gelmiş durumda. İzleyenleri bekleyen çekişmeyi kaçırmak istemeyeceksiniz. Zorluk derecesi yüksek olan karşılaşmalarda Talisca’nın takıma yapacağı katkının oldukça yüksek olacağını söyleyebiliriz. Sizlerde bu anları restbet twitter sayesinde daha avantajlı biçimde takip edebileceksiniz. Artan lig heyecanı milyonlarca futbol severi ekranlara bağlamaya da devam ediyor. Şampiyon olabilmek için yine kıran kırana bir oyun ortaya koyulacak.

Güçlü Bir Fenerbahçe İçin Transfer Şart

Sezonunun ilk yarısında tarihinin en kötü performansını sergileyen Fenerbahçe takımını bu durumdan kurtaracak olan çalışmalar yapılmaya devam ediyor. Alınacak olan her sonucun büyük önem taşıdığını da söyleyebiliriz. Elde edilecek olan galibiyetlerde alınacak olan futbolcuların büyük önemi bulunuyor. Bu nedenle Talisca ismi ve transfer diğer adı geçen oyuncuların önemi bulunuyor. Fırsatları kaçırmayacaksınız. Beklentilerinizi karşılayacak olan fırsatlara da sahip olacaksınız. İlginizi çekecek olan maç deneyimleri kaçmaz.

Leave A Reply

Your email address will not be published.