Reklam

Firmanız ISO Standartlarına Uygun Mu?

ISO, 1942 yılından beri işletmelerin daha kaliteli hizmetler verebilmesi için çalışmalarını sürdüren bir organizasyondur.

Firmanız ISO Standartlarına Uygun Mu?
Firmanız ISO Standartlarına Uygun Mu? reklam
Bu içerik 220 kez okundu.
Reklam

 

ISO, 1942 yılından beri işletmelerin daha kaliteli hizmetler verebilmesi için çalışmalarını sürdüren bir organizasyondur. Firmalar ISO belgeleri ile firmalarının hizmet kalitesini arttırabilmekte ve satışlarını yükseltebilmektedir. ISO’nun onlarca farklı belgesi bulunmaktadır. ISO 9001 belgesi,  ISO 27001 belgesi, ISO 14001 belgesi, OHSAS 18001 belgesi ve ISO 22000 belgesi gibi pek çok farklı standardı barındıran ISO belgesinden söz edebilmek mümkündür. ISO 9001 ve ISO 27001 bu belgeler arasında en çok tercih edilenlerdendir. Çünkü bu belgeler sektör ve hizmet alanı fark etmeksizin her işletmenin sahip olması gereken standartları barındırmaktadır. Bu nedenle söz konusu belgeler en sık tercih edilen belgelerdir. ISO 9001 ve ISO 27001 Belgesi  standartlarına sahip olarak işletmenizin hizmet kalitesini arttırabilirsiniz.

ISO Kalite Belgesi

ISO kalite belgesi, tüm ISO belgelerinin tanımlanabilmesi için üretilen bir ifadedir. ISO ile başlayan ve yanında pek çok farklı kombinasyon ile oluşturulan sayılar bulunan belgeler ISO’nun geliştirdiği standart kodlarını ifade etmektedir. ISO kavramının yanında bulunan rakamlar standart kodunu, daha sonraki rakamlar ise yıl bilgisini gösterir. Yıl bilgisi söz konusu standardın son revizyonuna dair yılı göstermektedir. Örneğin: ISO 9001:2016 gibi.

ISO Belgesi,  herhangi bir ISO kalite standardının kurumunda hazırlanır ve onaylanarak kurumlara gönderilir. Bu belgelerin onaylanması ise firmaların belgenin içerdiği standartlara uygun şekilde hizmet verip vermediği ile ilgilidir. ISO, 9001 ve 14001 gibi çeşitli Uluslararası Standartları geliştirmek ile yükümlüdür. ISO herhangi bir şekilde belge yönetimi yapmaz. Belge işlemleri, belgelendirilme kuruluşları tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle ISO, herhangi bir kuruluşa ve işletmeye belge vermez. Peki, ISO belgelerine nasıl ulaşacağız?

ISO Belgelerinin Aranan Adresi: isobelgesifiyati.com!

ISO belgelerinin ISO tarafından verilmediğini ifade ettik. Bu durumda kişilerin aklına ISO belgelerini nereden alacakları ile ilgili sorular gelebilir. Bu sorunun cevabı ise oldukça basit. Isobelgesifiyati.com olarak müşterilerimize en kaliteli ve en güvenilir ISO belgesi hizmetlerini vermekteyiz. Eğer siz de firmanızı uluslararası standartlara uygun olacak şekilde yönetmek istiyorsanız bizimle iletişime geçerek ISO belgeleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık