AK Parti’nin Ordu adayları

0

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu adayları tanıtım toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Siyasetin bir hasbiliği bir de hesabiliği vardır. Onlar yol ve dava arkadaşı olmadılar, yolda bıraktılar. Yola çıktık, milletvekili oldular, belediye başkanı oldular, bakan oldular, ama trenden indiler. Trenden inenler de bir daha zaten bu trene binemediler ve binemeyecekler” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasının ardından AK Parti Ordu adaylarını tanıttı. İşte AK Parti’nin ordu adayları…
Akkuş: İsa Demirci
Altınordu: Aşkın Tören
Aybastı: Beytullah Geçtan
Çatalpınar: Ahmet Türe
Çaybaşı: Hüseyin Semiz
Fatsa: İbrahim Etem Kibar
Gölköy: Fikri Uludağ
Gülyalı: Talip Şen
Gürgentepe: Yaşar Şahin
Kabadüz: Yener Kaya
Kabataş: Yakup Yılmaz
Korgan: Tuncay Kiraz
Kumru: Yusuf Yalçova
Mesudiye: İsa Gül
Perşembe: Mustafa Tandoğan
Ulubey: İsa Türkcan
Ünye: Hüseyin Tavlı
İkizce: Osman Kaygı (MHP)
*Biliyorsunuz herhangi bir ayrıma düşmeden Cumhur İttifakı’nı birliğimiz için kurduk. Zıllet, illet ittifakına karşı da inşallah 31 Mart’ta Cumhur İttifakı ile buradan başarıyla çıkacağız.
Çamaş: Mahmut Ayparçası (MHP)
Ordu Büyükşehir Belediyesi: Hilmi Güler
*Büyükşehir Belediye Başkan adayımız olarak, eski bürokratlarımızdan, bakanlarımızdan biliyorsunuz Ordu’ya yakışır bir aday gönderdik. Ve bu da hükümetlerimizde Başbakanlığım döneminde ve daha sonra danışman olarak kendisinden istifa ettiğim Hilmi Güler kardeşimi zaten daha önce açıklamıştık. Şimdi burada tekrar bütün deneyimlerini tecrübelerini inşallah Hilmi bey Ordu’ya aktaracak.

Leave A Reply

Your email address will not be published.