Reklam
Reklam

Acil Tercüme Hizmetleri

Tek bir adres üzerinden tüm çalışma taleplerinin karşılanması için kurulmuş olan firma; katalog, kullanım kılavuzu, web sitesi metinleri ve kitap gibi yazılı ürünleri çevirisini yaparken tasarım, grafik ve film gibi elektronik ürünlerin de baskı işlemlerini yaparak müşterilerine hizmet verir

Acil Tercüme Hizmetleri
Acil Tercüme Hizmetleri Admin
Bu içerik 16 kez okundu.
Reklam


Tek bir adres üzerinden tüm çalışma taleplerinin karşılanması için kurulmuş olan firma; katalog, kullanım kılavuzu, web sitesi metinleri ve kitap gibi yazılı ürünleri çevirisini yaparken tasarım, grafik ve film gibi elektronik ürünlerin de baskı işlemlerini yaparak müşterilerine hizmet verir. Tercüme alanında uzman çalışanları ile beraber müşterilerinin beklentisini en iyi şekilde karşılayan firmaya www.aciltercume.com.tr web adresi üzerinden erişim sağlanabilir.

Çalışma Prensibi

Firmanın çalışma prensibi;

-Müşterilerin talepleri baz alınarak tercümesi yapılacak olan orjinal metnin müşteri adresinden alınması ya da e-posta üzerinden alım sağlanması-Gönderim sağlanamayacak olan çeviri metninin müşteri adına özel kullanıcı paneli açılarak dosya şeklinde yüklenmesi-Çeviri metninin uzmanlık alanı ve konusuna göre ilgili olan çevirmenin belirlenmesi-İstenilen program kullanılarak çeviriye başlanması-Çeviri metinlerinin editör tarafından kontrol edilmesi-Tercümenin demo çıktısının müşteriye gönderilmesi ve kabulü halinde çoğaltımının yapılması şeklindedir.

Çeviri Hizmetleri

Firma tarafından tercüme bürosu olarak verilen hizmet seçenekleri; web sitesi çeviri tercümesi, metin tercümesi, ticari tercüme, hukuki tercüme, tıbbi tercüme, gümrük tercümesi, teknik tercüme, ekonomi ve finans tercümesi, simultane tercüme, resmi belge tercümesi, ardıl sözlü tercüme, tanıtım tercümesi, akademik tercüme ve öğrenci belgeleri tercümesi olarak sıralanmıştır. Firmanın resmi web sitesi üzerinden erişim sağlanarak yetkili ile görüşülebilir. Çevirisinin yapılması konusunda istediğiniz her hangi bir konuda firmadan özel olarak hizmet alabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık