Reklam
Reklam

Hasta Yatağı Çeşitlerinin Ergonomik Yapısı

Hasta ve hasta yakınına son derece fayda sağlayan günümüzün en kaliteli ve teknik özellikleri yönünden en kapsamlı ürünleri arasında ilk sıralarda yer alan

Hasta Yatağı Çeşitlerinin Ergonomik Yapısı
Hasta Yatağı Çeşitlerinin Ergonomik Yapısı Admin
Bu içerik 22 kez okundu.
Reklam

Hasta ve hasta yakınına son derece fayda sağlayan günümüzün en kaliteli ve teknik özellikleri yönünden en kapsamlı ürünleri arasında ilk sıralarda yer alan hasta yatağı ihtiyaçlara tam anlamıyla cevap vermektedir. Medikal anlamda son yıllarda gerek duyulan tamamlayıcı ürünlerle desteklenen bu yataklar, uzun süren tedaviye cevap veremeyen ve yatağa bağımlı yaşamak zorunda kalan hastalar için, engelliler ve yaşlılar için son derece önem arz etmektedir. Hastanın bazı işlerini hasta yakınına ihtiyaç duymadan kendi kendine yapabilmesi için birtakım fonksiyonlara sahip olan bu yataklar sayesinde hasta kendi kendine sağa, sola ve tekrar ortaya dönebilmektedir. Firmamız her konuda hastaya destek olan, konfor artırıcı özellikte ve vücut ağırlığından kaynaklı bası yarası oluşumunu engelleyici özellikte hazırlanan programlı yatak çeşitlerinin satışını yapmakta, aynı zamanda satın alınması gerekmeyen kısa süreli tedavi süresi için hasta yatağı kiralama işlemleriyle sizlere destek olmaktadır.

Hasta Yataklarının Fiyatları Neye Göre Değişir?

Hizmet verdiğimiz medikal ürünlerden olan hasta yatakları kısa süreli konfor ve uzun süreli konfor için hastanın tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek niteliktedir.  Güvenlikli olan bu yataklar, yatak başları ve yanlardaki korkulukları sayesinde hastanın hem tutunmasına hem de uyku halindeyken düşmesini engelleyebilmektedir. Aynı zamanda yatağın yukarı aşağı yükselip alçalması, sadece baş bölgesi ve ayak bölgesinin hareket etmesi, yatağın tüm bölümlerinin hareket etmesi, hastanın oturur pozisyon alması taleplere göre değişebilecek özellikte satışa sunulmuştur. Bu anlamda elektrikli, manuel, yarı elektrikli özellikleri hastanın ihtiyacını karşılamaktadır. Firmamız ürünlerin teknik özelliklerinden pozisyonlarına kadar değişiklik gösteren hasta yatakları fiyatları konusunda ekonomik açıdan olumlu önlemler alarak hastanın konforunu arttırmaktadır.

Hasta Yatağı İhtiyacınızı Biz Karşılayalım

Hasta karyolası yatakları ve tamamlayıcı aksesuar çeşitleriyle hastanın daha iyi şartlarda ve daha konforlu bir şekilde hayatını idame ettirebilmesi için firmamız her türlü desteği sağlayarak hem hastaya hem hasta yakınına çözüm olmaktadır. Firmamızdan hangi ürünü alırsanız alın teknik servisi hizmeti de vererek, daha iyi şartlarda bakım yapabileceğiniz yatak çeşitlerimize  https://www.hasta-yataklari.com adresini ziyaret ederek ulaşabilir ve istediğiniz bir ürünü satın alabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık