Reklam
Reklam

ANKARA KEÇİÖREN NAKLİYAT

Taşımacılık sektörünün en köklü firmalarından biri olan

ANKARA KEÇİÖREN NAKLİYAT
ANKARA KEÇİÖREN NAKLİYAT Admin
Bu içerik 62 kez okundu.
Reklam


Taşımacılık sektörünün en köklü firmalarından biri olan Keçiören nakliyat,Ankara’nın tüm ilçe ve mahallerine hizmet vermektedir. Ofis, ev veya şirket eşyaları firma tarafından profesyonel metotlar ile talep edilen adreslere lanse edilmektedir.

18 yıllık tecrübesi sayesinde, indirme, kaldırma ve paketleme işlemlerini hatasız bir şekilde yapan Keçiören evden eve nakliyatfirması, alanında uzman olan personellere sahiptir. Ayrıca talep edilen adreslere maksimum 1 iş günü içerisinde ulaşılmakta ve projenin kısa bir sürede tamamlanması sağlanmaktadır.

 Tüm eşya modelleri, ekipler tarafından incelendikten sonra uygun taşıma metotlarına karar verilmektedir. Buna ek olarak, kırılması muhtemel olan ürün modelleri için de farklı çözüm yöntemleri düşünülmektedir.

Firma tarafından gerçekleştiren taşımacılık projeleri, kontroller ve uyunması gereken kurallar çerçevesinde farklılık göstermektedir. Örneğin yaşam alanlarında kullanılan eşyalar ile ofis malzemelerinin paketlenmesi arasında belirgin farklar bulunmaktadır. Yani Ankara Keçiören nakliyatfirması, ürün modellerine özel olarak işlem yapmaktadır.

Ayrıca kalitesini ön plana çıkarmak için de, ciddi anlamda profesyonelliği yakalamış olan personellerinden güçlü bir destek almaktadır. Tüm ürün modelleri, titizlik ile araca yüklenmekte ve kasa içerisinde sabit durması sağlanmaktadır. Bu sayede yolculuk sırasında eşyaların deformasyona uğraması engellenmektedir.

Firmamızasansörlü nakliyataynı ortamlarda kullanılan ürün modelini tek bir seferde taşımaktadır. Asıl amaç ise, yeni yaşam alanının kısa bir süre içerisinde düzene kavuşmasını sağlamak ve yaşanacak olan sorunları önlemektedir.

Uygun Fiyat Kaliteli Taşımacılık İçin Bizden Fiyat Almadan Taşınmayınız !

İletişim : 0535 342 15 92 - 0(312) 380 65 90 – 0(312) 356 75 34

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık