Reklam

İstanbul’un En Çok Kira Artışı Gösteren İlçeleri

 İstanbul’da yaşam sürmek istiyorsanız kalacağınız ilçeyi iyi bir şekilde seçmeniz gerekiyor

İstanbul’un En Çok Kira Artışı Gösteren İlçeleri
İstanbul’un En Çok Kira Artışı Gösteren İlçeleri
Bu içerik 462 kez okundu.
Reklam

 

 İstanbul’da yaşam sürmek istiyorsanız kalacağınız ilçeyi iyi bir şekilde seçmeniz gerekiyor. Çünkü ilçelerde bulunan kiralık evlerin fiyatları yüksek olabiliyor. İstanbul’un tüm ilçelerinde yaşayan nüfus oranı oldukça yüksektir. Sessiz bir ilçe arayışınız var ise Anadolu yakasında yer alan ilçeleri tercih edebilirsiniz. Yaşayacağınız yerin seçiminde ulaşıma da önem verin. Toplu ulaşım noktalarına yakın olmanız ulaşım sorununu ortadan kaldıracaktır. Yatırım amaçlı bir ev almak istiyorsanız kira artışı yüksek olan ilçeleri tercih edebilirsiniz. Özellikle de son dönemde hızla gelişen Başakşehir yatırım yapmak amaçlı tercih edilen ilçeler arasında yer alıyor.

Kira Artışı Gösteren İlçeler

İstanbul’un son dönemlerde kira artışı gösteren ilçeleri arasında Beşiktaş yer alıyor. Denize yakın olması ve merkezi konumda bulunması kira artışlarının üst seviyelere çıkmasına neden oluyor. Burada oturmak isterseniz ödeyeceğiniz kira tutarları en az 2.000 TL den başlıyor. Beşiktaş’ı takip eden ilçeler içerisinde Beykoz ikinci sırayı paylaşıyor. Sessiz bir ortamının bulunması tercih edilmesine etken oluşturuyor. Kira düşüşü olan ilçeler içerisinde ise Bayrampaşa bulunuyor. Orta seviye geliri olan kişiler için bu ilçe ideal bir seçim olacaktır. Ayrıca üçüncü havalimanın yapımı ile Arnavutköy ve Kayaşehir bölgelerinde de kira artışı gözlemleniyor. Havalimanına yakın olması ve yeni toplu evlerin yapılması kira artışlarının da üst seviyelere çıkmasına neden oluyor.

İstanbul’un Ekonomik İlçeleri

İstanbul’un ekonomik ilçeleri içerisinde ise Esenler, Bayrampaşa ve Gaziosmanpaşa yer alıyor. Bu ilçelerde kira oranları ekonomik olarak ön planda yer alıyor. Yeni bir ilçeye taşınmak istediğinizde dikkat etmeniz gereken en önemli noktalar arasında nakliye firmasını seçmek oluyor. Uygun bir nakliye yaptırmak isterseniz bu konuda en ideal seçim https://www.gaziosmanpasaevdenevenakliyat.web.tr/ firması olacaktır. Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat konusunda güvenilir bir hizmet sunan firma ayrıcalıklı olarak size taşıma süresi içerisinde yardımcı oluyor. Hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmasının yan sıra ekonomik fiyat politikası ile de ön planda yer alıyor. Gaziosmanpaşa nakliyat hizmetinden yararlanmak isterseniz firma ile iletişme geçmeniz yeterli olacaktır.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık