Reklam

Usta Bir Belediye Başkan Adayı

Pendiklilerin yaşayan bir efsane olarak adlandırdıkları Mehmet Salih Usta, hızlı bir yükselişle seçimlere doğru son sürat gidiyor.

Usta Bir Belediye Başkan Adayı
Usta Bir Belediye Başkan Adayı
Bu içerik 237 kez okundu.
Reklam

Pendiklilerin yaşayan bir efsane olarak adlandırdıkları Mehmet Salih Usta, hızlı bir yükselişle seçimlere doğru son sürat gidiyor. Pendikli halkın, yoğun ilgi ile karşıladığı Salih Usta, tüm Pendiklilere gönül kapasını sonuna kadar açtı. Pendik için yapmak istedikleri yenilikleri bir bir açıkladığı tek platform olan mehmetsalihusta.com.tr adresinde seçim ile alakalı çok daha ayrıntılı konulara vakıf olabilirsiniz. Farklı olduğu kadar genç ve dinamik bir Pendik belediye başkan adayı olan Mehmet Salih Usta Pendik halkı için geliyor.

Yönetim Anlayışı

Açık bir yönetim anlayışı ile seçim çalışmalarını sürdüren Usta’nın 31 Mart seçimleri ile ilgili vaatleri bitmedi. Seçimlerin yaklaştığı her gün bir birinden özel konular ile Pendikli halka hizmet edeceğini duyuran Usta’nın kişisel biyografisi de aynı sayfada bulunuyor. Oy vereceğiniz Pendik belediyesi başkan adayınızın sizlere ve de Pendik’e katmasını istediğiniz yenilikçi değerlerin hepsi Salih Usta’nın seçim bildirgesinde yer alıyor. Usta’nın seçim bildirgesi için bahsi geçen sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Pendik Seçime Hazırlandı

İstanbul’un en gözde ilçelerinin başında gelen Pendik için, seçim yarışı başladı. Pendik seçim yarışında yer alan CHP’li aday tüm seçmenle kucaklaşıyor. Fraklı bir kişiliğe sahip olan belediye başkan adayının sıcak ve samimi kişiliği de büyük beğeni topluyor. Seçmenin fikirlerine ihtiyaç duyan başkan adayına ulaşmak için bahsedilen tek sayfa yukarıda yer alıyor.

http://www.mehmetsalihusta.com.tr/

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık