Reklam

Minimalista Markayı Parlatıyor

Minimalista Markayı Parlatıyor
Minimalista Markayı Parlatıyor Bazkriz
Bu içerik 48 kez okundu.
Reklam

Şirketler açısından kurumsal kimlik kavramı oldukça önemli bir kavramdır. Kurumsal kimlik, şirketin imajı açısından en önemli unsurdur. Bu nedenle, şirketler kurumsal kimlik konusunda profesyonel firmalardan destek alırlar. Aynı şekilde, markanın sunumu ve imajı da o markanın ait olduğu şirket açısından dikkat edilen bir diğer noktadır. Bu alanda pek çok şirketin çözüm ortağı olan, www.minimalista.com.tr sektörde önemli projelere imza atan bir reklam ajansı olarak öne çıkıyor. Kapsamlı hizmet sunan firma, restoran ajansı olarak tercih edildiği gibi, farklı sektörlerdeki şirketler için de tercih edilen bir firmadır.

Minimalista Her Markaya Uygun Hizmet Sunuyor

Sektörde uzun yıllardan bu yana faaliyet gösteren firma, pek çok marka için çalışmanın verdiği deneyimle, müşterileri için en doğru pazarlama stratejilerini geliştirmektedir. Bununla beraber, firma bu çalışma için uygun platformu seçmektedir. Bu nedenle, otel ajansı için tercih edilen firma, tam bir ekip çalışması ile hareket etmesi sayesinde, farklı sektördeki müşterileri için Minimalist pazarlama iletişimleri geliştirmektedir.

Minimalista Neler Yapıyor?

Ülkemizde çok sayıda marka için çalışan firma, Bengühan Bora liderliğinde son derece başarılı çalışmalara imza atmıştır. Firma, kapsamlı hizmetleri ile adından söz ettirmektedir.

- Kurumsal Kimlik

- Marka Konumlandırma

- Konsept Oluşturma

- Yaratıcı Strateji ve Reklam Kampanyası

- Web Sitesi Tasarımı

- Sosyal Medya Yönetimi

- Android ve iOS uygulamaları

Firma, tüm bu işlemleri kendi bünyesinde gerçekleştirebilmektedir.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık