Reklam

Yabancı Personeller İçin Danışmanlık Hizmeti

Yabancı Personeller İçin Danışmanlık Hizmeti

Yabancı Personeller İçin Danışmanlık Hizmeti
Yabancı Personeller İçin Danışmanlık Hizmeti hande
Bu içerik 320 kez okundu.
Reklam

 

Yabancı uyruklu kişilerin ülkemizde çalışabilmeleri bir takım yasal zorunluluklar getirmektedir. Yasalara uygun olmayan kısacası çalışma izni olmayan yabancılar için hukuki işlem ve yaptırımlar söz konusudur. Türkiye'nin her yerinde kamu ya da özel sektörde yer almak isteyen yabancı personellere danışmanlık hizmeti veren https://www.arpdanismanlik.com girişimci, dinamik ve öncü kimliği ile ön plana çıkıyor. Yabancıların ülkemizde çalışabilmeler ve istihdam edilebilmeleri için gerekli olan bütün prosedürü en ince ayrıntısına kadar bilen firma, profesyonel kadrodan oluşuyor.

Yabancı Danışmanlık Hizmeti

Türkiye'de bulunan projelerde yer almak isteyen ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmayan bireylere yabancı danışmanlık hizmeti veren firma, bu bireylerin her türlü haklarını da koruma altına almaktadır. Yasal düzenlemelere uygun olarak ülkemizde çalışan yabancı uyruklu bireylerin iş gücü ve uygun görülen çalışma saatleri koruma altına alınıyor. Bu konuda yeterli destek için firma ile haftanın 7 günü 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

Eksiksiz ve Tam Destek

Ülkemizde kamusal alanlarda ya da diğer sektörlerde çalışmak isteyen yabancıların yanında yatırım yapmak isteyen yabancı yatırımcıların da ihtiyacı olan desteği firma sağlıyor. Özellikle son zamanlarda yoğun göç alımı ve başarılı projeler bir çok yabancı uyruklu kişilerin ülkemizde iş alanlarına yönlendiriyor. Doğru ve eksiksiz destek ile faaliyet gösteren firma, yabancı personellerin sahip olduğu haklar konusunda da gerekli danışmanlığı sağlıyor. Kişilerin iş hakkı, vatandaşlık işlemleri, ikamet izinleri ve diğer hukuki işlemleri tam olarak yerine getiriyorlar.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık