Reklam

Astropay nasıl satın alınır?

Astropay nasıl satın alınır?

Astropay nasıl satın alınır?
Astropay nasıl satın alınır? reklam
Bu içerik 228 kez okundu.
Reklam

Astropay nedir?

Astropay’i 16 haneli online kredi kartı olarak düşünebiliriz. Kişiye özel kodlardan kullanım tarihi ve güvenlik kodu olan bir kart. Bildiğimiz kredi kartları gibi yani…Fakat ön ödemeli yani bakiyeli bir kart. Nasıl mı oluyor? İçerisinde belli bakiyeler olan bir kart. Limiti siz belirlediğiniz için kredi kartlarından daha güvenli.  Mesela 20-30 $ olanı da var 10-20 € olanı da. Kullanım süresi de var tıpkı kredi kartlarının olduğu gibi. Kullanım süresi bölümü önemli çünkü sadece 1 yıl. Süresi dolan kartın içinde bakiye olsa dahi iptal oluyor yani geçerliliği kalmıyor. Bu yüzden dikkat!

Astropay nasıl satın alınır?

Astropay sanal bir kart olduğu için haliyle sadece internet üzerinden satın alınabilen bir kart. Bu bilgilerden sonra size de cazip geliyor ve sizinde bir astropay kartınız olsun istiyorsanız  astropaybayi.com dan rahatlıkla ve güvenle satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizden yani  astropaybayi.com dan kartınızı satın aldıktan sonra istediğiniz miktar kadar bakiyeyi yazar ve satın alırsınız.Dilediğiniz gibi güvenle alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Astropay nasıl kullanılır?

Tıpkı kredi kartı gibi üzerindeki rakam kodlarını son kullanma tarihini ve güvenlik kodunu istenilen alana yazarak ödemeişleminizi gerçekleştiriyorsunuz. Ayrıca astropay’ınızı tek seferde bitirmeniz gerekmiyor. Kalan limitinizi de yeniden kullanabiliyorsunuz. Burada önemli olan kart bilgilerinizi ikinci ve  üçüncü kişilerle paylaşmamanız gerekiyor.  Aksi takdirde kartınızı kullanamaz hale gelirsiniz.

Astropay neden kullanılır?

Astropay’iözellikle Dolar ve Euro bazlı alışverişlerinizde rahatça kullanabilirsiniz. Kredi kartına oranla çok daha güvenilir olması tabii ki tercih sebebidir. Sanal olabilmesi kaybolma gibi riskleri yok ediyor elbette.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık