Reklam

Twitter Profilinize Kimler Bakıyor

Twitter Profilinize Kimler Bakıyor
Twitter Profilinize Kimler Bakıyor Bazkriz
Bu içerik 236 kez okundu.
Reklam

Son yıllarda popülerliği artan sosyal medya hesapları büyükten küçüğe herkesin tercih ettiği bir kitlesel paylaşım platformudur. Bu alanda yapılan paylaşımlar ile insanlar daha çok kişi tarafından beğenilir ve tanınma oranı artar. Bu kadar sık kullandığınız sosyal medya hesaplarınızı kimlerin ziyaret ettiğini öğrenmek istersiniz. İnstagram profilime kim baktı diye merak ediyor iseniz mutlaka Stalkci.org sitesini takip ederek telefonunuza yüklemelisiniz.

Uygulamayı Nasıl Kullanabilirim?

Uygulamanın kullanımı son derece basit olup öncelikle siteye giriş yapmanız gerekir. Siteye giriş yaptıktan sonra Instagram veya Twitter hesabınızı kullanarak siteye bağlamamalısınız. Site sosyal medya alanlarından Instagram ve Twitter hesaplarına üzerinden hizmet verir. Burada ki en önemli nokta ve sitenin desteği size arkadaşlık isteği ya da takipçi isteği göndermediği hâlde sizin profilinize bakan kişileri görüntüleyebilmenizdir.

Site sayesinde artık profilinize bakanları görüntülemek hem çok kolay hem de ücretsizdir. Mevcut hesabınız ile sisteme giriş yaptıktan sonra ekranda çıkan profilime kim baktı butonunu tıklayarak gün boyunca profilinize bakan kişileri görebilirsiniz. İnstagram profilime bakanlar listesi ile birlikte sizin takip ettiğiniz kişilerin ve sizin takipçilerinizin listelendiği bir sayfa bulunur.

Kimler Gizliden Sizin Hesaplarınızı Görüntülüyor

Söz konusu uygulama ile kişisel hesaplarınızı gizlice takip eden kişileri bulmak artık çok kolaydır. Site ücretsiz hizmet veriyor. Site gün içerisinde zaman zaman listeleri güncelliyor. Ayrıca uygulamayı Twitter profilime bakanlar listesini görüntüleyebilmek için uygulamaya Twitter hesabı ile giriş yapmak gerekir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık