Reklam

Gereğini Düşündük

1992 yılında doğan Ceren Kerey, Marmara Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Gereğini Düşündük
Gereğini Düşündük reklam
Bu içerik 227 kez okundu.
Reklam

 

1992 yılında doğan Ceren Kerey, Marmara Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Hem yurt içinde hem de yurt dışında müvekkillerine hizmet veren avukat Eskişehir Barosu Kadın Hakları Komisyonu’nda bulunuyor. Eskişehir avukatları arasında saygın yere sahip olan Ceren Kerey yasaları güncel olarak takip ediyor.

Finansal kuruluşlar, bireysel şirketler ve uluslararası şirketlere danışmanlık hizmeti veren avukat, kendini daha da geliştirmeyi hedefliyor. Politikasını gizlilik, saygı ve hukuk kurallarını doğru bir şekilde kullanmaya adayan Ceren Koray, kendisine ait www.cerenkerey.av.tr sitesinde de hizmet veriyor.

Avukatlık Hizmetleri

Ticaret hukuku, aile hukuku, iş hukuku, icra ve iflas hukuku, miras hukuku, fikri mülkiyet hukuku, ceza hukuku, marka patent hukuku, bilişim ve internet hukuku, boşanma, anlaşmalı boşanma ve çekişmeli boşanma konularında hizmetler veriyor.

Sitede bulunan avukata soru sor kısmından hukuk ile merak ettiğiniz bütün soruları sorabiliyorsunuz. En kısa sürede size dönüş sağlanıyor. Ayrıca online ödeme kısmından davanıza ait ödemeleri hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Eskişehir avukat arıyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

Randevu alarak Cumhuriyet mahallesindeki ofisine gidebilirsiniz. Yasaları ve haklarınızı en doğru şekilde kullanarak size yardımcı olmaya çalışıyorlar. 0507 098 70 18 numaralı destek hattından gün içerisinde bilgi alabilirsiniz.

Ceren Kerey ve ekibi dava dosyanızı kendi davaları gibi takip ediyorlar. Her türlü gelişmeyi size anında bildiriyorlar. Aklınıza gelen her türlü soruyu sorabileceğiniz avukat, davalarda tam destek yanınızda olmaya çalışıyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık