Reklam

Klima Çalışıyor Ama İyi Isıtmıyor ve Soğutmuyor

Her geçen gün hızla gelişen teknolojinin modern toplum yaşantısına kazandırmış olduğu en önemli avantajlardan birisi konumunda bulunan iklimlendirme teknolojileri ile birlikte çok kolay, çok ekonomik ve çok verimli bir şekilde ısınma gerçekleştirilebiliyor.

Klima Çalışıyor Ama İyi Isıtmıyor ve Soğutmuyor
Klima Çalışıyor Ama İyi Isıtmıyor ve Soğutmuyor reklam
Bu içerik 227 kez okundu.
Reklam

 

Her geçen gün hızla gelişen teknolojinin modern toplum yaşantısına kazandırmış olduğu en önemli avantajlardan birisi konumunda bulunan iklimlendirme teknolojileri ile birlikte çok kolay, çok ekonomik ve çok verimli bir şekilde ısınma gerçekleştirilebiliyor. Tüm mekan içerisinde çok kısa zaman dilimleri içerisinde ısıtma ve soğutma gerçekleştirebilme kabiliyetine sahip olan yeni nesil klima modellerinde en sık görülen sorunlardan birisi de klimanın çalışmasına rağmen iyi bir ısıtma veya soğutma fonksiyonu gerçekleştirmemesidir. Çok yüksek kapasitede çalışmasına rağmen sıcaklığı arttırma ve düşürme konusunda pek fazla etkisi bulunmayan klimalar ile ilgili olarak profesyonel servis desteği için Vestel Klima Servisi merkezine başvuru gerçekleştirilmelidir.

Haftanın her günü 24 saat kesintisiz olarak faaliyet göstermekte olan Maltepe Vestel Klima Servisi merkezine kolay bir şekilde iyi ısıtmayan ve soğutmayan klimalar ile ilgili olarak başvuru gerçekleştirilmelidir. Yapılan başvurularda bölge genelinde en yakın lokasyonda bulunan tam donanımlı mobil servis araçları yönlendirilmektedir. Bu şekilde klimalardaki arızalara vakit kaybedilmeden gerekli olan arıza tespit ve arıza onarım müdahalelerinin gerçekleştirilebilmesi mümkündür. Uzman teknisyenlerin görev aldığı hizmetler kapsamında klimada ortaya çıkan bu sorunun çözümü kaliteli bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Genellikle bu tip klima arızaları, düzenli periyotlarda klima bakımı yaptırılmamasından kaynaklanmaktadır. Uzman teknisyenlerin görev aldığı profesyonel servis hizmetleri ile klimaların hava çıkış ve giriş filtreleri başta olmak üzere tüm kanallarında temizleme gerçekleştirilir.

Bunun dışında klima üzerinde ısıtma ya da soğutma fonksiyonları için fonksiyonu bulunan klima parçalarındaki teknik bir arıza var ise bu arızanın giderilmesi içinde gerekli olan arıza onarım müdahaleleri Küçükyalı Vestel Klima Servisi teknisyenleri tarafından yerinde servis müdahaleleri ile gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde klimanın servis merkezine getirilmesine gerek kalmadan ve böylelikle de gereksiz zaman kayıpları söz konusu olmadan en kısa zaman dilimleri içerisinde söz konusu ısıtmama ve soğutmama gibi performans problemlerinin tamamen ortadan kaldırılabilmesi sağlanabilmektedir. Bununla birlikte profesyonel ve kurumsal klima servis hizmetleri kapsamında tüketicilere 1 yıllık garanti desteği de sunuluyor. Bu şekilde arızanın tekrarlamasına neden olabilecek yetersiz müdahalelerin mağduriyete yol açmaması sağlanmaktadır.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık