Reklam

Çocukların Ortak Adresi Playland

İlk olarak Batum’da açılan Playland 2019’un Ocak ayında Tiflis’e de açılarak çocuklar için doğru adres olduğunu kanıtlıyor.

Çocukların Ortak Adresi Playland
Çocukların Ortak Adresi Playland reklam
Bu içerik 206 kez okundu.
Reklam

 

İlk olarak Batum’da açılan Playland 2019’un Ocak ayında Tiflis’e de açılarak çocuklar için doğru adres olduğunu kanıtlıyor. Yurtdışı tatillerinin en çok tercih edilen iki şehri olan Batum ve Tiflis’te artık çocuklarınız sıkılmayacak. Çünkü Playland eğlence merkezi güler yüzlü çalışanları ve özenli temizliği ile çocuklarınızı gönül rahatlığıyla oynamalarına izin vereceğiniz tek adres. Şehir turuna katılmadan önce Playland eğlence merkezi için merak edilen her şeye metroplayland.ge adresinden ön araştırma yapabilirsiniz.

Batum Playland

Artık batum'da yapılan şeyler sadece çocuklarınız değil sizler için de eğlenceli aktiviteler sunmaktadır. Playland bu konuda en profesyonel eğlence işletmesidir. Sizi çocuklarınızla eğlendirir ya da siz yorgunluk kahvenizi içerken çocuklarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz eğlence merkezi yeridir. Batum’da arcade oyunlarının içinde bulunduğu 40 makine seçeneği ve eşsiz VR deneyimi gibi pek çok eğlenceli an ile buluşacağınız bu yer, Acara Bölgesi’ndeki en büyük oyun parkıdır.

Tiflis Playland

Tiflis’e yolunuz düştüğünde ya da orada yaşayıp güzel bir gün geçirmek istediğinizde

tiflis'te yapılan şeyler artık daha da eğlenceli olduğunu göreceksiniz. İlk olarak Batum’da sonra Tiflis’te açılan Playland siz değerli müşterilere eşsiz eğlence sunuyor. Haftanın her günü 60 makineli oyun, redemption oyunları ve video oyunları gibi pek çok seçeneği sizlere sunan Playland yepyeni ve büyük oyun parkı olarak karşınızda. Üstelik oynadıkça hediye biletler kazanacağınız Playland Card ile tüm oyunların keyfini çıkarmaya devam edebileceksiniz.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık