Reklam

En Güvenilir Dell Servisi

Bilgisayar, laptop gibi cihazlar zaman içerisinde bakımsızlığa veya yanlış kullanımdan kaynaklı olarak arızalanmalar yaşayabilir.

En Güvenilir Dell Servisi
En Güvenilir Dell Servisi reklam
Bu içerik 46 kez okundu.
Reklam

 

Bilgisayar, laptop gibi cihazlar zaman içerisinde bakımsızlığa veya yanlış kullanımdan kaynaklı olarak arızalanmalar yaşayabilir. Eğer sizler de Dell marka cihazlara sahipseniz bu konuda arıza gibi bir durum yaşamanız halinde yapılması gereken ilk şey, güven veren ve işinin ehli bir Dell teknik servisi ile çalışmak olmalıdır. Sektörün en deneyimli ekiplerine sahip olan Dell Laptop Servisi firması, 7/24 call desteği ve günün belirli saatlerinde canlı destek hizmeti sağlıyor.

Dell Servisi Türkiye

Dell Servisi Türkiye işletmesi 2006 yılında kurulmuş olan ve kurulduğu günden bu yana çözüm odaklı hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini esas alan uygulamaları ile hizmet sağlayan Dell markasının ülkemizdeki yetkili servislerinden birisidir. Bu firma müşteri memnuniyet politikaları ve gelecek odaklı vizyon politikaları ile sürekli gelişim ve büyüme halinde olan bir şirkettir. Öte yandan Dell Servis işletmesi, işinde son derece kurumsal bir yapıda olmakta olup, ülkemizin önemli şirketleri arasında bulunuyor. Bu firma 10 yıldır faaliyet yaşantısı boyunca elde ettiği bilgi ve deneyimli müşterilerinin problemlerine hakkettiği değeri ve özeni gösteriyor.

Dell Servisi Türkiye Hizmetleri

Laptop tamiri konusunda pek çok alanda hizmet sağlayan bir firma olan Dell Notebook Servis firması, Onarım ve tamir konusunda bilgisayarınızı performans ve verim açısından en iyi düzeye çıkarmakta olup, laptoplar için güvenli bir hizmet sağlıyor. Jibo iletişim teknolojileri firması ile kurduğu ortaklık ile Dell cihazlara ait orjinal yedek parçaların tedarikini de gerçekleştiren bir firma olan Dell Servisi Türkiye, orjinal yedek parça hizmeti sunarak müşterilerine garantili parça hizmeti sağlıyor. Dell Servisi Türkiye firması işi bilen ve tecrübeli bir teknik servis kadrosuyla çalışmakta olup, müşterilerine hızlı ve çözüm odaklı yaklaşımı ile geri dönüş yapıyor.

Dell Servisi Hizmetlerinden Nasıl Faydalanırım?

Eğer sizler de Dell marka arızalı laptoplarınız için yetkili ve garantili teknik servis hizmeti veren bir firma arayışındaysanız ve  Laptop Servis Türkiye'nin sağladığı bu hizmetlerden yararlanma niyetindeyseniz yapmanız gereken tek şey, www.dellservisitürkiye.com adresi üzerinde yer alan iletişim numaralarından 7/24 hizmet veren call desteği aramak olmalıdır.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık