Reklam

MSİ Servis Türkiye

Bilgisayar teknolojilerinin günümüzde önemli bir yere sahip olması beraberinde olumlu sonuçlar getirdiği gibi bazı durumlarda arıza ve sorun çıkartan durumlara da sebep olabiliyor.

MSİ Servis Türkiye
MSİ Servis Türkiye reklam
Bu içerik 313 kez okundu.
Reklam

 

Bilgisayar teknolojilerinin günümüzde önemli bir yere sahip olması beraberinde olumlu sonuçlar getirdiği gibi bazı durumlarda arıza ve sorun çıkartan durumlara da sebep olabiliyor. Bu yüzden kullanıcılar bilgisayar, laptop gibi teknolojik cihazlar satın alırken aynı zamanda problem oluştuğunda destek alabilecekler firmalara yöneliyor. MSİ laptop servis firması bu konuda müşterilerine 7/24 sınırsız destek hizmeti temin ederek, garantili ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla ve uyguladığı politikalarla müşterilerinin güvenini kazanmış kurumsal bir şirket olarak yer alıyor.

MSİ Türkiye Yetkili Firması

MSİ markasının Türkiye'deki yetkili firması olarak hizmet veren MSİ Türkiye, yılların verdiği tecrübe, bilgi birikimi ve donanımla müşterilerinin istek ve sorunlarına en kısa sürede yanıt verme ve memnuniyetlerini sağlama konusunda gösterdiği kaliteli ve çözüm odaklı hizmet sayesinde vizyon ve misyonunu geliştirmeye devam eden kurumsal bir şirkettir. Bu anlamda MSİ servis ülkemizin her noktasına, her ilçe ve iline hizmetlerini götürerek teknik ve eğitimli personel kadrosuyla birlikte en kaliteli hizmeti tesis etmeyi garanti ediyor. Dinamik kadrosu ve 7/24 canlı destek hizmeti ile sorunların pratik ve akılcı yöntemlerle çözülmesini öngören yetkili firma, MSİ marka notebook, laptop ve bilgisayarların arıza tamiri ve onarımı konularında profesyonel işlere imza atıyor.

MSİ Servis Hizmetleri

Orjinal yedek parça temininden tuş takımı tamirine, klavye değişimi ve onarımından tuş takımı değişimi ve onarımına ve ihtiyaç duyulan teknolojik desteğe dair her konuya ilişkin çözümler geliştiren ve profesyonel destek sunan MSİ servisi müşterilerine hem uygun fiyat güvencesi hem de zamandan tasarruf etme garantisi veriyor. Yaşanan teknik sorunlar, arızalar veya onarım taleplerine karşılık garantili hizmet sağlayan MSİ yetkili firması, müşterileriyle iyi ilişkiler kurmaya özen gösteriyor.

MSİ Servis 7/24 Çağrı Merkezi Desteği

MSİ Türkiye servisi müşterileriyle daha güçlü ilişkiler kurmak ve onların sorunlarına en kısa sürede müdahale edebilmek ve sonuçlandırmak amacıyla 7/24 çağrı destek hizmeti sunuyor. Sizler de MSİ marka laptop, notebook veya bilgisayarlarınızın yazılımsal veya donanımsal açıdan arızalandığını düşünüyorsanız MSİservisturkiye.com adresinde yer alan iletişim numaralarından çağrı merkezi yetkilileri ile görüşme yapabilir, cihazınızın problemine dair arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık