Reklam

Diş Tedavileri

Dişler güzel gülüşleri temsil eden en önemli organlardır.

Diş Tedavileri
Diş Tedavileri reklam
Bu içerik 397 kez okundu.
Reklam

 

Dişler güzel gülüşleri temsil eden en önemli organlardır. Dişler sindirime ve konuşmaya yardımcı olurlar. Diş bakımı yeterli düzeyde yapılmadığı zaman ağız içinde bulunan bakteriler dişlere zarar vererek çürümelerine ve dolayısı ile ağız kokularına neden olur. Diş bakımı sadece dişleri fırçalamaktan ibaret değildir. Günde 2 defa dişleri uygun diş fırçası ile fırçalamak, ağız bakım suyu ile gargara yapmak ve diş ipi kullanmak yeterli düzeyde diş bakımı sağlar. Aynı zamanda yılda 2 defa diş muayenesi çok önemlidir. Klinikte diş bakımı ve diş tedavileri hakkında her türlü hizmet veriliyor.

Impilant Uygulamaları

Klinikte eksik dişlerin tamamlanması için implant uygulaması yapılır. Seçilen implant vücuda en uygun olan ve çene kemiğine iyi monte olan ürünlerden tercih edilir. Genellikle alt çene kemiğine impilant uygulaması yapılır. Ancak üst çene kemiği dokusunda yeteri kadar kemik dokusu varsa uygulama yapılır. Üst çene implant uygulamasında sinüslere kaçma ihtimaline karşı önlem alınarak uygulama yapılır. Klinikte birçok diş tedavisinin yanında zirkonyum kaplama uygulaması yapılarak doğallık yakalanmaya çalışılır.

Diş Teli

Özellikle ortodonti branşı tarafından yapılan Ortodonti uygulamaları farklı nedenlerden dolayı meydana gelen çarpık dişleri düzeltmek için kullanılır. Klinikte ortodonti uzmanı tarafından gereken tüm müdahaleler uygulanır. Diş teli için seçilen braketler metal renk olduğu gibi şeffaf renklerde de olabilir. Ayrıntılı bilgi için www.akvadent.com sitesini ziyaret ediniz.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık