Reklam

Net Çözüm İlaçlama

Net Çözüm İlaçlama firması, 2004 senesinde kurulmuştur.

Net Çözüm İlaçlama
Net Çözüm İlaçlama reklam
Bu içerik 103 kez okundu.
Reklam

 

Net Çözüm İlaçlama firması, 2004 senesinde kurulmuştur. Firma; sinek, pire, örümcek, tahta kurusu, kulağa kaçan, kene, kemirgenler, hamam böceği, karınca, kırkayak ve gümüşçün böceği gibi farklı haşerelerin ilaçlamalarının hizmetini vermektedir. Bina ilaçlama, ev konut ve eğitim alanlarının ilaçlanması, hastane ve sağlık kuruluşlarıyla beraber, gıda tesisleri olan restoran, catering firmaları, kafe ve fabrika gibi farklı pek çok yerin ilaçlaması da firma bünyesinde yapılmaktadır. Bu denli geniş bir yelpaze ile, böcek ilaçlama dendiği zaman akla ilk gelen isimlerden biri olmuştur.

Net Çözüm İlaçlama Firması

Net Çözüm

 İlaçlama firmasında; Fumigasyon İlaçlama, Dezenfeksiyon ve Hijyen Temizlik, ULV İlaçlama, Jel İlaçlama, Kokulu İlaçlama ve Kokusuz İlaçlama gibi farklı hizmetler yer almaktadır. İstanbul ilaçlama anlamında; Kartal, Pendik, Kurtköy, Tuzla, Kadıköy, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli ve Beykoz ilçelerinde hizmet vermektedirler. Mesul müdür ve fumigasyon operatörü sertifikası gibi pek çok yeterlilik belgesi de bulunmaktadır. Net Çözüm İlaçlama, hizmet kalitesini her daim geliştirmektedir.

İstanbul İlaçlama

Net Çözüm İlaçlama firmasına netcozumilaclama.com adresinden kolay bir biçimde ulaşabilir; site üzerinden hizmetleri, sertifikaları ve videoları hakkında detaylı bir biçimde bilgi elde edebilirsiniz. Net Çözüm İlaçlama; ISO:9001, hizmet yeterlilik belgesine sahip bir firmadır. Firmanın sitesinde yer alan iletişim bilgileri dahilinde, herhangi bir ilaçlama hizmeti hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm ilçelerde, en yüksek kalitede hizmet verilmeye devam etmektedir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık