Reklam

Güvenli Fujitsu laptop servisi

Fjitsu dünyanın sayılı firmalarından biridir. Elektronik eşya üretiminde sayılı firmalardan biri olması nedeniyle Türkiye'nin her ilinde servis hizmeti yaygındır.

Güvenli  Fujitsu laptop servisi
Güvenli  Fujitsu laptop servisi  reklam
Bu içerik 49 kez okundu.
Reklam

Güvenli Servis Hizmetleri

Fjitsu dünyanın sayılı firmalarından biridir. Elektronik eşya üretiminde sayılı firmalardan biri olması nedeniyle Türkiye'nin her ilinde servis hizmeti yaygındır. Servis hizmetleri yetkili ve donanımlı personeller tarafından yürütülür. Ürünlerde oluşan arızalar ve bakım hizmetleri en hızlı şekilde ve güvenli olarak çözüme kavuşturulur. Firma Türkiye'nin her bir yerinde yaygın servis hizmeti sağlar. Bilgisayar, tablet ve notebook servisi olarak hizmet veren firma müşteri memnuniyeti doğrultusunda hizmet sağlar. Bireysel ve kurumsal müşterilere aynı servis hizmeti imkanı sunulur. Mümkün olan en hızlı zamanda ürünün arızası giderilir ve müşteriye teslim edilir.

Servis Hizmetleri Nasıl Verilir?

Firma ürün satışından sonra ürün garantisi çerçevesinde hizmet verir. Fujitsu laptop servisi hizmeti sağlayan firma 2 yıllık garanti süresi sonrasında çok uygun ücretlere hizmet verir. Aldığınız ürünlerin garantisi devam ediyorsa size en yakın servise ürünü göndermeniz yeterli olacaktır. Garantisi biten ürünleri de arızalarını yazarak firmaya göndermeniz yeterli olacaktır. Size en yakın Fujitsu notebook servis bayisini öğrenmek için fujitsuservisturkiye.com sitesini takip etmeniz gerekir.

Servis Hizmetleri İle Nasıl İletişim Kurabilirim?

Firmadan aldığınız ürün ile sorun yaşıyorsanız veya kullanıcı hatasından kaynaklı tüm sorunlarınız da firmanın internet sitesinden yardım alabilirsiniz. Firmanın canlı destek birimi 7/24 hizmet verir. Müşteri temsilcisi ürünün sorunu hakkında bilgi vererek sizi yönlendirir. Ayrıca sosyal medya hesaplarından da yardım almak mümkündür.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık