Reklam

İnternetten Boya Almak Artık BiBoya ile Çok Kolay

Türkiye’de tam olarak 1968 yılından beri boya sektöründe çok geniş bir yelpazede üretim yaparak hizmet veren Kalekim; internetten boya alışverişi yapma imkânı sunduğu yeni e-ticaret markası BiBoya ile sektörün dijitalleşmesinde de öncülük rolünü üstlendi.

İnternetten Boya Almak Artık BiBoya ile Çok Kolay
İnternetten Boya Almak Artık BiBoya ile Çok Kolay reklam
Bu içerik 77 kez okundu.
Reklam

 

Kalekim’in 1968 yılında başlayan boya-sıva sektöründeki uzun ve başarılarla dolu yolculuğu internet kullanımının ve online alışveriş eğiliminin önemli bir boyuta ulaştığı günümüzde ortaya çıkardığı BiBoya markası ile bambaşka bir vizyonu temsil edeceği öngörülüyor. Uzun yıllardır başta boya sektörünün öncü markaları olmak üzere ustalardan son tüketiciye kadar herkesin “internetten boya siparişi olur mu?” sorusuna BiBoya ile en net yanıtı Kalekim olarak ortaya koymak amaçlanıyor.

 

 

İnternetten Boya Siparişi Nasıl Verilir?

İster evde ister işte isterseniz de okulda olsun; herhangi bir boyama planınız varsa ihtiyaç duyduğunuz boya ve diğer yardımcı malzemelerin tamamını Biboya.com.tr adresini kullanarak üç adımda sipariş edebilirsiniz.

1. Adım: Öncelikle ihtiyaç duyduğunuz iç cephe boya, dış cephe boya, dekoratif boya, yüzey hazırlama ürünleri ve yardımcı malzemeleri seçerek alışveriş sepetinize eklemeniz gerekiyor.

2. Adım: Alışveriş sepetinize eklediğiniz ürünleri ister kendinize yeni bir üyelik oluşturarak isterseniz de misafir oturumuyla fatura, kargo ve teslimat gibi seçenekleri belirleyerek onaylayabilirsiniz.

3. Adım: Biboya.com.tr sitesinin 256-bit şifreleme teknolojisiyle donatılmış SSL sertifikalı ödeme altyapısıyla güvenli bir şekilde kredi kartınız ve diğer seçeneklerle ödemenizi yaparak siparişinizi sonlandırabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık