Reklam

Kalekim Ustaları İnternetin Sınırsız Olanaklarından Faydalanıyor

Kalekim Usta Kulübü’ne üye olan ustalara, üyeliklerini güncelleyebildikleri, puan ve hediye bilgilerine, güncel haber ve duyurulara, bayi, ürün bilgisi, kampanya gibi bilgilere ulaşabildikleri ustakulubu.com.tr web sayfasıyla Kalekim, daha çok kanaldan ustalarıyla buluşuyor.

Kalekim Ustaları İnternetin Sınırsız Olanaklarından Faydalanıyor
Kalekim Ustaları İnternetin Sınırsız Olanaklarından Faydalanıyor reklam
Bu içerik 23 kez okundu.
Reklam

 

Ayrıca Usta Kulübü üyeleri sosyal medya platformlarında da bir araya geliyor!

Her türlü konuda bilgi alışverişinde bulunulan, en yeni haberlerden ve ürünlerden anında haberdar olup görüşlerin paylaşılabildiği Facebook Usta Kulübü, Kalekim Facebook, Youtube, Twitter, Kalekim Blog sayfalarımızda her zaman takip edebiliyor.

 

Dünden Bugüne Kalekim Usta Kulübü

Türkiye’nin ilk seramik üreticisi ve en önemli kuruluşlarından biri olan Çanakkale Kaleseramik Fabrikaları A.Ş bünyesinde 1966 yılında seramik yapıştırıcısı üretimine başlandı.

Yine aynı tarihte Türkiye’deki ilk seramik ustası semineri ve usta memnuniyet anketleri gerçekleştirildi.

1973 yılında şirketleştirilen seramik yapıştırıcısı üretiminin Kalekim adıyla faaliyetlerine başlamasının ardından, seramik ustaları aynı çatı altında toplanarak Kalekim Usta Kulübü’nün temelleri atıldı.

Seramik ustalarına, zaman içerisinde Boya, Sıva, Su ve Isı Yalıtım ustalarının da katılımı ile ustalarımızın yaptığı işlerin önemini ortaya çıkarmak, eğitim ve seminerler ile üye ustalarımızın mesleki bilgi ve becerilerini geliştirerek sektörün kalifiye eleman ihtiyacına katkıda bulunmak amacıyla 2001 yılında Kalekim Usta Kulübü kuruldu.

Fikir hakları Kalekim’in olan Kalekim Usta Kulübü, 50.000’e ulaşan üyesiyle, inşaat sektöründe faaliyet gösterdiği alanlarda ustalara en büyük yatırımları yapıyor ve bunun neticesinde profesyonellerin ve son kullanıcıların seramik, boya, sıva, ısı ve su yalıtımı işlerinde kulüp üyesi ustaları tercih etmesini sağlamayı da hedefliyor.

Kalekim Usta Kulübü’nü ayrıcalıklarından hemen faydalanarak yakından tanımak ve dilerseniz bu ayrıcalıklı kulübe dahil olmak isterseniz https://www.ustakulubu.com/ adresini ziyaret ederek detaylı bilgi edinmeniz mümkün.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık