Reklam

Astropay nedir?

Astropay bir kredi kartı aslında ama sanal bir kredi kartı. Birde ön ödemeli oluşu çok güzel. Kredi kartında olduğu gibi üzerinde 16 haneli kod var. Daha da benzerliği son kullanma tarihi ve güvenlik kodu bölümü de bulunuyor.

 Astropay nedir?
 Astropay nedir? reklam
Bu içerik 164 kez okundu.
Reklam


Astropay bir kredi kartı aslında ama sanal bir kredi kartı. Birde ön ödemeli oluşu çok güzel. Kredi kartında olduğu gibi üzerinde 16 haneli kod var. Daha da benzerliği son kullanma tarihi ve güvenlik kodu bölümü de bulunuyor. Astropay limitini siz belirliyorsunuz bu yüzden daha güvenilir oluyor. Astropay’i hangi miktarda satın alacağınız tamamen size kalmış. Sadece Dolar ve Euro üzerinden satışı olduğu bilgisini de paylaşalım.   Astropay’in de kredi kartları gibi  son kullanma tarihi var. Bir yıl boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ancak kart bilgilerinizi sizden başka kimsenin bilmemesine dikkat etmenizi tavsiye ederiz..!
Astropay nasıl satın alınır?
Astropay  sanal bir kart olduğu için doğal olarak sadece internet üzerinden satışı yapılıyor.  Satın alma işlemi oldukça basit. Önereceğim site astropaybayi.com. Buraya girerek dilediğiniz limitte Astropay kartınızı satın alabilir ve ihtiyacınızı karşılamaya başlayabilirsiniz.
Astropay nasıl kullanılır?
Astropay kullanımı oldukça kolay bir kart. Kredi kartıyla benzer noktaları olduğu için aynı kredi kartıyla alışveriş yaptığınız gibi Astropay’le de alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartındaki gibi üzerinde bulunan kodları son kullanım tarihini ve güvenlik kodunu girerek alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Astropay’inizinlimitinişayet tek seferdebitiremediyseniz üzülmeyin diğer bir alışverişinizde de kullanabiliyorsunuz.Astropay’in ömrü 1 yıl. 1 yılı aşan kartlar içerisinde limit olsa dahi iptal oluyor. Ayrıca kart bilgileriniz size özel olduğu için kişilerle paylaşmamanız güvenliğiniz isabetli bir karar olacaktır.
Astropay neden kullanılır?
Astropaycebinizde taşınması yük olmayacak bir kart olması elbette cazip kullanma nedeni. Dolar ve Euro üzerinden alışveriş yapmak istediğinizde hemen yardımınıza koşuyor. Ayrıca kartın limitini siz belirlediğiniz için de daha güvenilir ve rahat kullanım sağlıyor. 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık