Reklam

Hızlı ve Güvenilir Nakliyat İşlemleri

Lojistik sektöründe uzun yıllardır elde ettiği tecrübeyi evden eve nakliyat hizmetlerine yansıtan firma taşıma işlemlerini sorun oluşmaması için aşamalı ve titiz şekilde gerçekleştiriyor.

Hızlı ve Güvenilir Nakliyat İşlemleri
Hızlı ve Güvenilir Nakliyat İşlemleri Bazkriz
Bu içerik 459 kez okundu.
Reklam

Türkiye'nin nüfusu en kalabalık şehri olan İstanbul nakliye ihtiyacını en kısa sürede tecrübeli personelleri ile karşılayan firma şehirler arası taşımacılık hizmeti de veriyor. Tüm işlemlerini baştan sona sigortalama yaparak müşterilerinin güvenini kazanan firma taşıma işlemlerin müşterileri ile birlikte planlayarak akıllarında soru işaretleri oluşmasını önlüyor. Müşterileri ile web adresi üzerinden iletişim kuran firma yetkilileri lojistik sektöründeki en uygun fiyat aralıklarını müşterilerine sunuyorlar.

Taşıma İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Lojistik sektöründe uzun yıllardır elde ettiği tecrübeyi evden eve nakliyat hizmetlerine yansıtan firma taşıma işlemlerini sorun oluşmaması için aşamalı ve titiz şekilde gerçekleştiriyor. Öncelikle taşıma işleminin yapılacağı adrese inceleme yapması için bir ekip gönderen firma bu ekipten aldığı bilgiler ile taşıma günü gerekli ekipman ve araç desteği ile taşıma ekibini eve gönderiyor. Şehir içi ve şehirler arası taşımacılığı en kısa sürede bitiren firma personelleri eşyaları gideceği yere ulaştırdıkları zaman da gerekli yerleştirme ve monte işlemleri sonrası oradan ayrılıyorlar.

Nakliyat İşlemlerinde Sigortalama

Müşterilerine sunduğu evden eve taşıma, ofis taşıma ve diğer nakliyat işlemlerinde güvenilir sigorta şirketleri ile anlaşarak olası sorunlarda müşterilerinin zararlarını karşılayan firma yapmış olduğu sözleşmede de sigorta üstü zararlarda ek ücreti kendisini ödeyeceğini müşterilerine bildiriyor. Yapmış olduğu 100.000 TL'lik sigorta anlaşmasına ait poliçeyi talep eden müşteriler firma yetkililerinden alabiliyorlar.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık