Reklam

Abone Kazanma Hilesi

Youtube için sitenin sağladığı birçok hizmet var olmakla beraber müşterilerin en fazla talep ettiği izlenme saatidir.

Abone Kazanma Hilesi
Abone Kazanma Hilesi Bazkriz
Bu içerik 128 kez okundu.
Reklam

Herkesin katılmak istediği ve para kazanmanın hayalini kurduğu Youtube abone sayısı konusunda bazı kuralları uyguluyor. Bu kurallardan biri olan 1000 abone kuralına göre kanalı 1000 kişiye ulaşmayan kişiler kanalları olsa ve izlenmeye sahip olsalar da para alamazlar. Bu yüzden de youtubemarket.net sitesinin verdiği Youtube abone arttırma hizmetlerinin verdiği destek ile kanalınız sayesinde kendinize ek gelir kazandırabilirsiniz.

Youtube Videolarına İzlenme Saati

Youtube için sitenin sağladığı birçok hizmet var olmakla beraber müşterilerin en fazla talep ettiği izlenme saatidir. İzlenme saati sayesinde kanala yüklediğiniz en az altmış dakikalık videolarınıza izlenme süresi satın alabilmektesiniz. Yani kanala attığınız videonuz en az iki bin saat boyunca izlenmiş gibi izlenme süresine sahip olacaktır. Diğer bir pakette ise dört bin saatlik bir izlenmeye sahip olabilirsiniz. Bu iki paket de ilk gün yüklenmeye başlanarak en fazla yirmi günde tamamlanmaktadır. Üstelik site bu artışların sahte sayılmaması için dört bin saati o gün içerisinde yüklemek yerine yirmi güne yaymaktadır.

Abone Satın Alınırsa Ne Olur?

Herkes YouTube abone satın al hizmetinden kanalı olması durumunda yararlanabilmektedir. Bu YouTube abone hilesi alırken siteyle şifreniz paylaşılmaz. Ayrıca siteye satın alım esnasında girdiğiniz telefon numaralarınız, kart bilgileriniz ve ad soy adınız gibi hiçbir bilgi diğer kişilere verilmez. Bu satın almanız ile kanalınız daha çok duyulacaktır.

https://youtubemarket.net/youtube-abone-satin-al

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık