Reklam

Nazar Boncuğu Modelleri

Nazar boncukları, en kaliteli ve uygun uygun fiyatlarla sizlerle bir araya geliyor.Tarzınızı en iyi şekilde yansıtan nazar boncuklarını hemen bu adres üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Nazar Boncuğu Modelleri
Nazar Boncuğu Modelleri reklam
Bu içerik 126 kez okundu.
Reklam

 

Nazar boncukları, en kaliteli ve uygun uygun fiyatlarla sizlerle bir araya geliyor.Tarzınızı en iyi şekilde yansıtan nazar boncuklarını hemen bu adres üzerinden kolayca satın alabilirsiniz.

Nazar boncuğu modelleri konusunda sizlere geniş bir alternatif sunuyoruz. Nazar boncuklarında yer aşan göz figürü tarih boyuncapek çok kültürde kötülükleri uzaklaştıran bir tılsım olarak kabul edilmiştir. Kişiyi ve sevdiklerini negatif enerjiden koruduğuna inanılan nazar boncukları zaman içerisinde farklı tasarımlarda üretilmeye başlanmamıştır. Günümüzde nazar boncuklar dekoratif bir şekilde üretilmektedir. Dekorasyon ürünlerinde kullanılan nazar boncuklarışık ve en dekoratif bir görünüm sunuyor. Miray Kaya üzerinden benzersiz seçeneklerle dolu nazar boncuğu çeşitlerini en uygun fiyatlardan satın alabilirsiniz. Kampanyalardan ve süper indirimlerden faydalanmak için dilerseniz üye olabilirsiniz.

İnsanların kem gözlerden koruduğuna inanılan nazar boncukları Müslüman, Musevi ve Hristiyan toplumlarında sıklıkla kullanılır. Tarih boyunca birçok kültürde ve dinsel inançta kendisine yer bulan nazar boncukları göz şeklinde tasarlanmıştır. Kişinin dünyaya açılan penceresi olarak tanımlanan göz, diğer insanların bakışlarından ve kötü gözlerden korunmak amacıyla kullanılır.Mavi renk temalı üretilen nazar boncukları eski dönemlerdenbu yanapek çok toplumda kendisine yer bulmuştur.

Nazar Boncuğu Satın Al

Nazar boncuğu, pek çok kişi tarafından kullanılmaktadır.Bu taşların insanlar üzerinden negatif enerjisini uzaklaştırdığına inanılır. En çok kullanılan aksesuarların başında gelen nazar boncuklarıgünümüzde farklı formda ve konsepttekarşımıza çıkıyor. Cam, seramik ya da plastik kullanılarak tasarlanan nazar boncukları dekoratif aksesuarlarda da kendisine yer alıyor. Nazar boncukları hayatımızın her alanına işlemeyi başarmıştır. Özellikle takılarda ve ev tekstil ürünlerinde sıklıkla işlenen nazar boncuk desenleri ürün çeşitliliğini de arattırmaya başlamıştır. Takıla üzerinde işlenen nazar boncuklarına bileklik, kolye ve yüzük modellerinde sıklıkla rastlanılır.

Nazar boncuklarının kullanan kişiyikem gözlerden koruduğuna inanılır. Tarih boyunca, insanlar iyiliğin ve kötülüğün gözlerden geldiğine inanmıştır. Daha çok doğu kültüründe ve inançlarında yaygın olan bu davranış nedeniyle nazar boncukları, göz şeklinde tasarlanmıştır. Bakışlardan ve kötü gözlerden korunmak için kullanılan nazar boncuklarında kullanılan mavi rengin ise bu tarz negatif bakışları emdiğine inanılır. İnanç, gelenek ve süs eşyası olarak kullanılan nazar boncukları yapılırken, için iyi şans getirmesi için kurşun dökülmektedir. Nazar boncukları göz ocağı denen ayrı bir ocakta imal edilmektedir. Kötülükleri korumasının yanında renkli yapısı ve farklı görünümüyle dikkatleri üzerinden süs eşyası olan nazar boncuğu modelleri ve ürünleri, en uygun fiyatlar burada sizlerle buluşuyor. En ucuz Nazar Boncuğu modelleri ve kampanyaları için hemen sitemizi tıklayabilirsiniz. Toptan fiyatlarla alacağınız alabileceğiniz ürünlerimiz Türkiye’nin dört bir yanına gönderiliyor.Sizde kendinize ve sevdiklerinize özel bir hediyelik eşya almak isterseniz www.miraykaya.com.tr adresinin sizin için tasarladığı nazar boncuklarımıza göz atabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık