Reklam

Olmazsa Olmaz Sertifikalar

Sertifika ve denetimli ürün, hizmet sunmak her açıdan firmaların daha çok kazanç ve itibar sağlamalarında önemli adımlardan bir tanesidir

Olmazsa Olmaz Sertifikalar
Olmazsa Olmaz Sertifikalar Bazkriz
Bu içerik 77 kez okundu.
Reklam

Sertifika ve denetimli ürün, hizmet sunmak her açıdan firmaların daha çok kazanç ve itibar sağlamalarında önemli adımlardan bir tanesidir. Bunun için Ecolabel firması da sertifikaların verilmesinde hizmet veriyor. Firma ve çalışanları yerel ve yabancı alanda tanımlanmış kuralların ve sertifikaların ışığında bu işlemlerin yerine getirilmesini sağlıyor. Muayene ve kontrol işlemlerini, Avrupa Birliği belgelerini de talep edenler için sunacak yetkiye sahip olduklarını da dile getiriyorlar. Bunları yaparken kendisi gibi firmalar ile işbirliği içinde bulunarak sürekli gelişim ilkesine uygun hareket ediyorlar. Üniversite işbirlikleri ve yurtdışı eğitimleri ile de her geçen gün daha çok kitleye hitap ediyorlar.

Ne İş Yapıyorlar?

Firma olarak Ecolabel sertifikasyon ve akreditasyon işlemlerinin yapılması konusunda faaliyet gösteriyor. Bu şekilde firmaların talep ettiği sayısız sertifika ve belgenin yasal olarak verilmesi görevini yerine getiriyorlar. Bunu yaparken de uzman denetçiler ve alanında eğitimli insanlar ile çalışıyorlar. Sertifikalar sırasında personellerin kontrol ve bilgilendirmesi işlemlerini de talep edilmesi halinde yapabiliyorlar. Bunun için firmaların almak istedikleri birçok belge konusunda yetkili olarak çalışıyorlar.

Hangi Belgeler Nasıl Verilir?

Belgelerin sayısı ve nitelikleri konusunda birbirinden farklı adımları izleyerek Ecolabel sertifikasyon işlemlerini yerine getiriyorlar. ISO yönetim belgelerinin yerine getirilmesi, araç muayenelerinin ve gerekli alanların kontrol edilmesi adımlarını tamamlıyorlar. Uzman denetçiler tarafından da kural denetimi yaptıktan sonra belgeleri teslim ediyorlar.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık