Reklam

Doğal Ürün Sertifikalandırma

Teknolojik gelişmelerin tarıma da yansıması sonucu artık birçok üründen kısa süre içerisinde daha fazla verim alınabiliyor. Ancak bu doğal olmayan yöntemler insanların çeşitli hastalıklara yakalanmalarına sebep oluyor.

Doğal Ürün Sertifikalandırma
Doğal Ürün Sertifikalandırma Bazkriz
Bu içerik 104 kez okundu.
Reklam

Teknolojik gelişmelerin tarıma da yansıması sonucu artık birçok üründen kısa süre içerisinde daha fazla verim alınabiliyor. Ancak bu doğal olmayan yöntemler insanların çeşitli hastalıklara yakalanmalarına sebep oluyor. Bu nedenle birçok kişi gerek internet üzerinden gerekse de market raflarında doğal ürünleri seçmeye gayret ediyor. Bir ürünün doğal adı altında satılabilmesi ise uluslararası standartlara uygun organik ürün sertifikası bulunmasına bağlıdır. www.dogal.com sitesi üzerinden hizmet veren Ecolabel sitesi ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz doğal ürün sertifikası hazırlamaktadır.

Sertifikalar Standartlara Uygun Mu?

Firmanın verdiği doğal sertifika tüm dünyada geçerli olan kurallar çerçevesinde hazırlanır. Bu nedenle bu sertifikaya sahip olduğunuzda yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da ürün satışı yapabilirsiniz. Firma ürünlerin imal edildiği süreci ve bu süreçte ilaç kullanılıp kullanılmadığını kontrol eder. Dünya standartlarında yapılan bu incelemelerde Eurolab firması ile beraber çalışmalar yürütülmektedir. Sertifikaların belgelendirmelerini ise Türcert firması hazırlamaktadır.

Dinamik ve Uzman Kadro

Sertifika işlemlerinizi yapan firma bu alanda uzmanlaşmış kişilerden oluşuyor. Uzun yıllardır doğal ürünlerin inceleme ve sertifikalandırma işlemleri ile uğraşan firma işlemlerinizi en kısa sürede yapıyor. Firmadan alacağınız Ekomark etiketi sayesinde tüm ürünleriniz doğal ürünler kategorisinde satılabilmektedir. Yaptıracağınız belgelendirme sayesinde doğal ürün üretmenin karşılığını daha çok alabileceksiniz. Ürünleriniz özel laboratuarlarda titizlikle incelenerek belgelendirme yapıldığı için belgeniz tüm ülkelerde geçerlidir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık