Reklam

Güvenilir Analiz Hizmeti

Günümüzde gıda sektörünün geldiği noktada, özellikle de ülkemizde, gıda ürünlerini kontrol ve denetime tabi tutmak neredeyse imkansız bir hale geldi

Güvenilir Analiz Hizmeti
Güvenilir Analiz Hizmeti Bazkriz
Bu içerik 66 kez okundu.
Reklam

Günümüzde gıda sektörünün geldiği noktada, özellikle de ülkemizde, gıda ürünlerini kontrol ve denetime tabi tutmak neredeyse imkansız bir hale geldi. Özellikle son yıllarda gelişen teknoloji ile beraber gıda terörü git gide daha da büyüyen bir ekonomiye sahip oldu. Bu sebeple gıda denetimlerinin yanında gıda analizleri de çok büyük önem kazanıyor. Gelişmiş analiz cihazları ve uzman personeli ile hizmet vermekte olan laboratuvar.net yükselen bir yıldız şeklinde kendini gösteriyor.

Doğru ve Güvenilir Analiz Hizmeti

Laboratuvar sahip olduğu son teknoloji imkanlar sayesinde, TSE ve ISO standartlarına uygun şekilde test ve analiz işlemlerini sürdürüyor. Özellikle gıda analizleri konusuna daha bir ciddiyetle eğilen laboratuvar personeli, gıdanın insan açısından öneminin farkında. Bu sebeple de gıda alanında analiz amacıyla birçok farklı laboratuvar, firma bünyesinde temin edilmiştir durumdadır.

Hangi Gıda Analizleri Yapılıyor?

Gıdalarda ihtiyaca göre bir çok farklı analiz yapılabilmektedir. Laboratuvar.net fiziksel ve kimyasal analizler başta olmak üzere, Mikrobiyoloji, GDO, Tür, Mikotosin, Ambalaj ve biyotoksin analizlerini de gerçekleştirmektedir. Her biri ayrı bir uzmanlık dalı olan bu analizler için, firma bünyesinde uzman personel bulunmaktadır. Yapılan bütün analizlerin ana amacı gıda güvenliğini sağlamaktır. Laboratuvar.net gıda konusunda görev ve sorumlulukların büyüklüğünün farkında olarak, müşterilerine güven duyabilecekleri analiz sonuçları vermeyi ilke edinmiş, bu ilkeyi de bütün personeline aşılamıştır.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık