Reklam

Mikro Kaynak Nedir?

Saçlar özellikle kadınlar için güzelliğin simgesidir. Işıltılı ve parıltılı saçlar estetik duruşu bütünlediği gibi sağlığın göstergesi olan bir unsurdur.

Mikro Kaynak Nedir?
Mikro Kaynak Nedir? reklam
Bu içerik 175 kez okundu.
Reklam

 

Saçlar özellikle kadınlar için güzelliğin simgesidir. Işıltılı ve parıltılı saçlar estetik duruşu bütünlediği gibi sağlığın göstergesi olan bir unsurdur. Mikro kaynak son çıkan bir tekniktir. Bu teknik ile dolgun ve uzun saçlara sahip olabilirsiniz. Firma mikro kaynakta uzman bir firmadır. Birçok ünlünün tek adresi olan kuaför salonunda yeni çıkan yöntemler büyük bir titizlikle uygulanır.

Mikro Kaynak Nasıl Uygulanır?

Mikro kaynak, kaynak uygulaması mümkün olmayan saçlarda dahi doğal bir görüntü veren bir uygulamadır. Küçük saç tutamlarına uygulanır. Özel aletler ile ince ince ayrılan saç tutamlarına istenilen uzunlukta saçlar eklenir. Ana saç ile eklenecek saç birbirine bağlanır ve yapıştırılır. Kullanılan aparat ağırlık yapmaz ve sizi rahatsız etmez. Dışarıdan bakıldığı zaman kesinlikle anlaşılmaz. Firma deneyimli saç uzmanları ile gereken her uygulamayı yapar. Mikro kretin saç kaynak konusunda deneyimli eller arıyorsanız firmayı ziyaret etmeniz gerekir.

Avantajları Nelerdir?

Mikro kaynak güzelliğini önemseyen ve doğal bir görüntü isteyen herkesin yaptırabileceği bir uygulamadır. Şeffaf kapsüller kullanıldığı için dışarıdan görülmesi çok zordur. Kafanızda ağırlık yapmaz ve yatarken saç derinize batmaz. Saç bakımınızı rahatlıkla yapabilir ve saçlarınızı rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Firma mikro keratin saç kaynağı uygulaması ile daha güzel görünmenizi sağlar. Mikro kaynak tüm saç tipleri için uygundur. Çok kısa olan saçlara dahi rahatlıkla uygulanabilir. İşlem sırasında herhangi bir ağrı ya da acı duymazsınız.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık