Reklam

Okey Çeşitleri

Toplumumuzda cafelerde ve cay bahçelerinde arkadaş toplantılarının vaz geçilmez oyunlarından olan okey oyunun pek çok farklı çeşidi vardır.

Okey Çeşitleri
Okey Çeşitleri Bazkriz
Bu içerik 296 kez okundu.
Reklam

Toplumumuzda cafelerde ve cay bahçelerinde arkadaş toplantılarının vaz geçilmez oyunlarından olan okey oyunun pek çok farklı çeşidi vardır. Eşli okey, 101 okey, klasik okey ve dul okey bunlardan bazılarıdır. Site Türkiye'nin en gelişmiş okey oyun platformu olarak hizmet veriyor. Sitede sınırsız okey oynamak hem ücretsiz hem de oldukça eğlencelidir. Sitede okey oyunu oynarken müzik dinleyebilir ve oyun arkadaşlarınız ile oyun harici sohbet edebilirsiniz. Böylece sitenin sosyal donatılarından da faydalanmış olursunuz. Siteye günün her saati giriş yapmak mümkündür. Bunun için www.okeyy.net adresini ziyaret ederek okey oyna.

Nasıl Okey Oynayabilirim?

Sitenin kullanımı son derece kolaydır. Sitede Düz okey oyna seçeneğini oynayabilmek için rumuz ve şifre kullanarak siteye giriş yapmanız gerekir. Siteye üye olmak ve sitede okey oynamak ücretsizdir. Giriş yapan kullanıcılar seviyelerine uygun salonlarda istedikleri masayı seçerek başla butonunu tıklamaları halinde oyuna başlarlar. Canlı okey oyna kısmı gerçek kullanıcılar içermektedir. Bilgisayar tarafından otomatik olarak taşlar dağıtılır. Sitede oyun oynamadan önce kurallar oyuncular tarafından okumalıdır. Sitede acemiler ya da usta oyuncular kendi seviyelerinde oyuncular ile oynama olanağı bulur.

Okey Taşı Nasıl Belirlenir?

Oyunun en önemli taşı olan okey taşı gösterge denilen taşa göre belirlenir. Yani gösterge mavi 1 olursa okey taşı mavi 2 olur. Okey taşı istaka üzerindeki her taşın yerine kullanılabilme özelliğine sahiptir. Bunun yanında oyunda el okey ile açılırsa 4 puan alınır. Site seviyeli okey oyunu için en ideal sitedir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık