Reklam

Ürün Teşhir Standları

Ürün Teşhir Standları

Ürün Teşhir Standları
Ürün Teşhir Standları dogu
Bu içerik 121 kez okundu.
Reklam

Firmalar ürünlerinin tanıtımı ve satışında destek olması ve müşterinin ürünleri görmesini sağlamak amacıyla standlar kullanılırlar. Kullanılan standlar tanıtımı yapılacak ürüne ve tanıtımın yapılacağı alana göre açık, kapalı ve yarı açık şekillerde olabilir. Böylece müşteri ürünü daha yakından görür. Firma 2010 yılından bu yana ürün teşhiri için stand üretimi yapmaktadır. Piyasaya ilk girdiği yıllarda fuar standlarının üretim, satış ve kurulumunu yapan firma yıllar içinde her sektörün ihtiyacına yönelik standlar tasarlamaya başlamıştır. Firmada tezgahların üzerine yerleştirilen portatif standların yanında daha komplike büyük ebatlı ahşap standlarda üretilir. Her bir çalışanın özveriyle tasarladığı standları piyasaya uygun fiyatlar ile sunan firmanın ürünlerini incelemek için https://kolaystand.com/avm-standi/ adresini ziyaret ediniz.

Stand Çeşitleri

Firma köklü bir firma olup tüm sektörlerin ihtiyacına yönelik özel tasarım standlar üretir ve satar. Firmada ahşap stand çeşitleri, metal stand çeşitleri, akrilik stand çeşitleri, etkinlik stand çeşitleri, kartela stand çeşitleri, vakum ürün stand çeşitleri, reyon giydirme stand çeşitleri ve kurumsal mimari stand çeşitleri gibi farklı tasarım standların üretimi yapılır. İsteğe göre özel tasarım standlar üretilir. Ahşap standlarda genellikle mdflam ve suntalam ahşap kullanılır. Ahşap standlar tekrar kulanım için parçalara ayrılabilir ve yeniden kurulabilir. Firmaların tanıtımı için şık bir dekor sağlayabilir. Stand çeşitleri ve fiyatları için firma ile iletişime geçiniz.

AVM Standı Nedir?

AVM'ler üretici firmaların aynı anda birden çok kişiye hızlıca ulaşabileceği büyük alanlardır. Firmalar bu nedenle AVM'lerde stand açarak daha çok kitleye ulaşmayı hedefler. Ancak AVM'lerde kurulacak olan standların renkli ışıklandırmaları ve görsel algısının yüksek olması gerekir. Müşterilerin dikkatini çekmek için kullanılacak olan AVM standı çeşitleri için firmanın online sitesini ziyaret edin.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık