Reklam

Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı

Su Tesisatçısı
Su Tesisatçısı reklam
Bu içerik 102 kez okundu.
Reklam

 

 

Suyun kullanıldığı alanlar oldukça geniştir. Su tesisat sistemleri kapalı ve açık mekanlar da bulunur. Binalarda, evlerin içinde, iş yerlerinde su ihtiyaç duyulan bir etkendir. Suyun insanlara ve sistemlere iletilmesi de su tesisatı ile sağlanır.

 

Sıhhi Tesisat Nedir?

Suyun kullanıldığı yerlerden geçen, kirli suyun atılmasını ve temiz suyun ilgili yerlere ulaşmasını sağlamaya yarayan sistemlere sıhhi tesisat adı verilir. Bu tesisatların da tamir ve bakımı sıhhi tesisatçı sayesinde yapılır. Firma olarak bu konuda gelişmiş personel ve zengin ekipman ağına sahibiz.

 

Su Tesisatı Sistemleri

Su tesisatı sistemleri malzemeleri:

Borular,

Vana,

Musluk,

Evye,

Conta,

Regülatör,

Valf,

Dirsek,

Batarya gibi pek çok küçük çaplı malzemeler su tesisat sistemleri içerisinde yer alan malzemelerdir. Bu malzemelerin döşenmesi ve tamir işlemleri ile su tesisatçısı ilgilenir. Bu işlemleri en doğru ve kaliteli şekilde vermek bizim ilk hedefimizdir.

 

Su Tesisatları Problemleri ve Çözümler

Su sürekli akması halinde geçtiği borularda zamanla paslanma ve kirlenme gibi durumlar gözlenir. Bu durumlarda da temiz suyun kirlenme ihtimali ortaya çıkar. Zaman zaman da temiz su ile kirli suyun birbirine karışması sonuçları doğurur. Temiz ve kirli suyun karışması insan sağlığını ciddi ölçüde etkiler. Gözle görülmeyecek şekilde bir kirlenme olasılığı da bulunur. Bunun için belirli zamanlarda tesisatçı hizmetleri alarak bu olumsuzluklar giderilir. Bu hizmetler için haftanın her günü yani 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık