Reklam

Pro Sanal Sunucu Hizmeti

Pro Sanal Sunucu Hizmeti
Pro Sanal Sunucu Hizmeti dogu
Bu içerik 130 kez okundu.
Reklam

Pro Sanal Sunucu Hizmeti

Hizmet verilecek panel ve sistemin yönetilebileceği işletim sistemleri de dahil pek çok detayın doğrudan sabit bir platform bünyesinde müşterilerle paylaşılması sağlanıyor. Bu sayede hem VDS sanal sunucu için hangi ücretlerle hangi ürünlerin avantajlı olduğu net olarak görülebiliyor hem de isteklere uygun şekilde müşterilerin talepleri özel olarak karşılanabiliyor.

Türkiye’deki Sanal Sunucular

Türkiye’de sadece bir adet sanal sunucuya ulaşma yolu bulunmadığı için, size en uygun maliyetle en hızlı şekilde sistemin kurulabileceği süreci oluşturan platformu seçebilirsiniz. Minimum masraf ve yüksek hız olanaklarıyla binlerce müşteriye ulaşmış olan kurum bünyesinde yer alan sanal sunucu seçeneklerini TR SSD VDS özelliklerine göre inceledikten sonra seçiminizi yapabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz ürünün lokasyon belirleme işlemlerini ve indirimli satın alma sürecini değerlendirme işlemleri birkaç dakikada sonuçlanıyor.

Güvenilir VDS Hizmeti

Türkiye VDS seçenekleri arasında an itibariyle Nano Cloud olarak da tanımlanan, farklı platformlarda PRO ürün tiplerinden biri olan 8 CPU işlemcili sunucular için talep son derece yoğundur. Bu sunucu seçeneği en yüksek seviye olması nedeniyle direkt olarak 8 CPU X 2 GHz, 24 GB RAM, 240 GB SSD avantajı ve 8 TB trafik hacmi sayesinde milyonlarca kişiye hizmet verilmesini sağlıyor. Hem güvenilirliği hem de müşteriler için büyük bir öneme sahip olmasından dolayı 240 GB SSD barındıran sanal sunucuda uzun yıllar boyunca çok yüksek miktarda veriyi barındırabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık