Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_02hiojg1586h1kt96hj7bh7pf1, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/haberayaz/public_html/index.php on line 9
Etkinlikler Boyunca Dikkat Edilmesi Gerekenler
Reklam

Etkinlikler Boyunca Dikkat Edilmesi Gerekenler

Etkinlik tabelası açık ve koyu renklerde olmalıdır ve her bir bölmede tam olarak neyin gerekli olduğunu belirtmelidir.

Etkinlikler Boyunca Dikkat Edilmesi Gerekenler
Etkinlikler Boyunca Dikkat Edilmesi Gerekenler Bazkriz
Bu içerik 35 kez okundu.
Reklam

Etkinlik tabelası açık ve koyu renklerde olmalıdır ve her bir bölmede tam olarak neyin gerekli olduğunu belirtmelidir. Özellikle birkaç satırdan sonra insanların kafasını karıştıracak uzun İstanbul etkinlik listelerinden kaçının. Standart bir teneke binmenin ve diz yüksekliğinde bir tabelayı etkinlik alanına yerleştirmenin bir anlamı yoktur.

Kimse bu tabelayı göremeyecektir. Ayrıca çöp kutularını sınırlamak da iyi bir plandır, insanların içine bir şey atmadan önce iki kez düşünmelerini sağlar. Eğer bir tekerlekli çöp kutusu yerleştirir ve sadece kapağı yukarı çevirirseniz, İstanbul etkinlik konser boyunca her şeyle doldururlar.

Etkinlik Sonrası Atıklar ve Geri Dönüşümleri

Yüklenicinizin atıklarınıza ne olduğu konusunda dürüst olduğundan emin olun. Çöplerin ve geri dönüşüm ürünlerinin nereye gittiğini sözleşmesinin bir parçası halinde daha net hale getirin. Yasal olarak size geri dönüşüm ürünlerinin ne zaman ve neredne alındığını gösteren bir bakım notu vermekle yükümlüdürler.

Yakma yoluyla enerji üretimi geri dönüşümle aynı değildir, bu yüzden ne bildireceğinize dikkat etmeniz gerekir. Çöp depolama alanlarında sıfır atık iyi bir slogan olabilir, ancak bunun yerine tüm bu değerli kaynakları yakıyorsanız çıkan enerjiyi çok fazla kullanamazsınız. Daha da iyisi, bazı atık malzemelerinizi diğer bir İstanbul etkinlik takvimi için yeniden kullanmayı düşünebilirsiniz.

Catering birimleriniz için geri dönüşüm hizmetleri sağlamak, geri dönüşüm rakamlarınızı gerçekten arttırabilir. Yemek atıkları çöplükteki en büyük sorunlardan biridir, çünkü havasız olarak parçalanır ve sera etkisi için CO2'den 25 kat daha kötü olan metan gazı oluşturur. Bunlara karşı önleminizi vaktinde almak önemlidir.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık