Warning: session_start(): open(/opt/alt/php56/var/lib/php/session/sess_0m41qmppqfnc8gnv0qebb1iso7, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/haberayaz/public_html/index.php on line 9
İngiltere Vize Randevusu Sırasında Dikkat Edilecekler
Reklam

İngiltere Vize Randevusu Sırasında Dikkat Edilecekler

Randevunuz için gerekli olan destekleyici belgeleri de yanınızda getirmeyi unutmayın

İngiltere Vize Randevusu Sırasında Dikkat Edilecekler
İngiltere Vize Randevusu Sırasında Dikkat Edilecekler Bazkriz
Bu içerik 42 kez okundu.
Reklam

Randevunuz için gerekli olan destekleyici belgeleri de yanınızda getirmeyi unutmayın. Bu belgeler, randevunuzun onayını, geçerli bir pasaport veya seyahat belgesini, başvurunuzun imzalı ve tarihli bir çıktısını, İngiltere vize ücreti ödeme makbuzunuzun bir çıktısını ve başvurunuzla ilgili diğer destekleyici belgeleri içerebilir.

Randevu İçin Diğer Bilmeniz Gerekenler

Randevunuz parmak izi ve fotoğraf gibi biyometrik bilgilerin toplanmasını içerecektir. Şehre bağlı olarak, yanınızda bir fotoğraf getirebilir veya orada bir tane çekebilirsiniz. Dijital parmak taraması için, parmaklarınızın dekorasyon, kesim, aşınma veya kabul edilebilir bir tarama almayı zorlaştıracak diğer işaretlerden arınmış olduğundan emin olun. Fotoğrafınızı orada çekiyorsanız, dini veya tıbbi nedenlerle takılmadığı sürece güneş gözlükleri, renkli camlı gözlükler veya herhangi bir baş örtüsü bulunmamalıdır.

Bazı İngiltere vizesi randevuları, puan bazlı sistem kapsamında Tier 4 vizesi için başvuran bir öğrenci gibi bir ayrı bir görüşme gerektirecektir. Randevunuzu alırken bu bilgiyi eklediğinizden emin olun. İngiltere, daha hızlı işlem yapmak için öncelikli servis gibi çeşitli vize hizmetleri sunmaktadır.

Hangi hizmetlerin bulunduğunu yerel İngiltere vizesi başvuru merkezi web sitesinde bulabilirsiniz. Randevunuzdan önce veya başvuru merkezine varışta ek hizmetler için genellikle seçim yapabilir ve ödeme yapabilirsiniz.

Vizenizi Alabilirsiniz

Başvurunuz onayladıktan sonra pasaportunuzu ve vizenizi almak için merkeze uğramanız gerekecektir. Artık İngiltere'ye seyahat etme izninize sahipsiniz. İşlem süreleri, başvurduğunuz vize türüne bağlı olarak değişiklik gösterir, bu nedenle ne kadar süre bekleyeceğinizi görmek için başvuru merkezinize danışın.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık