Reklam

Sinerjiyi Yalnızca Evinizde Değil İçinizde Hissedin

Bugüne kadar pencere, ısıcam, yalıtım gibi tüm söylemleri unutturan bir sistemle karşı karşıyayız. Isınma için harcadığımız paralar en fazla da camlardan uçup gitmektedir. Yeni sistem Anchorısıcam sinerji sistemlerinden yararlanarak hem evimizde şık pencerelere sahip olmak hem de bu israfı önlemek tamamen elimizdedir.

Sinerjiyi Yalnızca Evinizde Değil İçinizde Hissedin
Sinerjiyi Yalnızca Evinizde Değil İçinizde Hissedin reklam
Bu içerik 170 kez okundu.
Reklam

 

Bugüne kadar pencere, ısıcam, yalıtım gibi tüm söylemleri unutturan bir sistemle karşı karşıyayız. Isınma için harcadığımız paralar en fazla da camlardan uçup gitmektedir. Yeni sistem ısıcam sinerji sistemlerinden yararlanarak hem evimizde şık pencerelere sahip olmak hem de bu israfı önlemek tamamen elimizdedir.

Isıcam normal kullanılan çift cam profillerden biraz daha farklı olarak üretilen, ancak işlevi açısından aradaki fark oldukça büyük olan doğramalardır.  İki çift camın arasına Argon gazı doldurarak inanılmaz bir izolasyon oluşturulmaktadır.  Bu izolasyon güçlü camlar sayesinde ısıcam sinerji oluşturmaktadır.  Bu yeni sistem her konuda son derece faydalı ve ısıyı kontrol etme özelliği bulunan bir sistemdir. 

 

Isıcam Sinerji Camları Neden Çok Tercih Ediliyor?

Kışın evdeki soğuğu geçirmeyen ancak ışık geçirgenliğini koruyan olağanüstü bir sistemdir.  Her anlamda hayatımızı kolaylaştıran, herkesin fazlasıyla yararlanabileceği bir kullanım sağlamaktadır.  Güneş ışığından en üst seviyede yararlanmak, soğuğu geçirgenliğini ise sıfıra indiren bir sistem olarak insanların hizmetine sunulmuştur.  Soğuğu tamamen önlüyor asla bir buğulanma yaşanmıyor. Isıcam Sinerjinin diğer güzel bir özelliği de yazın güneş ısısını belli oranda azaltarak evin içine güneşten kaynaklanan bir ısının girmesini engelliyor. Yazın evin serin kalmasını sağlıyor,  böylelikle de klima masrafı oldukça azalmış oluyor.  Kışın zaten evin ısısını muhafaza eden sıcak kalmasını sağlayan bir özelliğe sahip. Ünite olarak takılmaktadır.  Diğer PVC ve alüminyum doğramalarda ısı tasarrufu belli oranda yapılmaktadır. Isıcam Sinerji ise ısıyı maksimum ölçüde tutarak sağlamaktadır.  Ancak Isıcam Sinerji de ısının tamamı içeride kalmaktadır.

Kaynak; https://ortaklarcam.com

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık