Reklam

Göğüs Boyutunu Küçültme Egzersizleri

Her kadın daha dolgun görünen göğüslere sahip olmak istemez ve çok büyük göğüsler birçok kadın için sıkıntı yaratabilir.

Göğüs Boyutunu Küçültme Egzersizleri
Göğüs Boyutunu Küçültme Egzersizleri Bazkriz
Bu içerik 143 kez okundu.
Reklam

Her kadın daha dolgun görünen göğüslere sahip olmak istemez ve çok büyük göğüsler birçok kadın için sıkıntı yaratabilir. Unutmamak gerekir ki, daha büyük göğüsler fiziksel ve duygusal sorunlara da neden olabilir. İşte göğüslerin dik olması için göğüs büyüklüğünüzü azaltmanıza yardımcı olacak birkaç egzersiz.

Aerobik Egzersizler

Bu tür egzersizler metabolizma hızınızı artırır ve bu da genel vücut yağını ve ayrıca göğüs alanınızın boyutunu azaltır. Genel vücut yağınızı azaltmak için tempolu yürüyüş ve statik bisiklet deneyebilirsiniz. Aradaki farkı görebilmeniz ve göğüslerin dik görünmesi için günde 30-45 dakika yapmanız gerekir.

Yüzme

Sırt ve ön vücut kısımları yüzmeyle birlikte göğüs ve omuz kaslarını iyi çalıştırdığından göğüslerin yuvarlak olması için harika bir yoldur. Yüzmek sadece tüm vücudunuzu daha iyi ve daha şekilli hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda vücudunuzu daha sıkı gösterir.

Omuz Silkme

Omuzlarınızı silkin, kulak memelerinize dokunarak dirseklerinizin düz durmasını ve ellerinizin kalçalarınızın yanında kalmasını sağlayın. Sadece omuzlarınızı yukarı ve aşağı doğru itmeniz ve yuvarlamanız gerekmez. Ekstra faydalar için halterden veya 2 su şişesinden yardım alabilirsiniz.

Yana Doğru Yükselme

Avuçlarınızı, dirseklerinizi düz tutarak uyluklarınızın yanına yerleştirin. Kollarınızı vücudunuzun yanına doğru kaldırın, zemine paralel görünmelerini sağlayın. Başlangıç ​​konumunuza geri dönerken duraklayın ve işlemi tekrarlayın.

Şınav

Şınav omuz ve göğüs kasları üzerinde çalışarak meme boyutunu küçültmek için etkilidir. Günde iki kez temel şınav egzersizi yapabilir, her biri 10'ar adet tekrar 2 set olacak şekilde devam edebilirsiniz. Göğüs bölgenizdeki farkı görmek için düzenli yapmanız gerekir.

Hafif Yük Kaldırma

Dik durun veya bir sandalyeye oturun. Halter veya su şişelerini iki elinizle yukarı kaldırın ve ardından ellerinizi aşağı indirin. İşlemi günde iki set olacak şekilde 20 kez tekrarlayın.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık