Reklam

Sahip Olunan Yetkiye Dikkat!

Sahip Olunan Yetkiye Dikkat!

Sahip Olunan Yetkiye Dikkat!
Sahip Olunan Yetkiye Dikkat! reklam
Bu içerik 70 kez okundu.
Reklam

 

Etkisi ve yetkisi olmayan yerler, özellikle cazip tanıtımlarda bulunarak, hem foreks adını lekelemekteler hem de insanları kandırmaktalar. Bu tip aldatıcı ve mesnetsiz yerlere forex kullanıcılarının itibar etmemesi gerekmektedir. Kaldıraç, bu yatırım aracının en önemli özelliğidir. Kaldıracın iyi kullanılması gerekir.

Günlük Duruştaki Öncelik

Günlük duruş foreks nedir sorusu ile açıklanırsa; günlük duruşu foraks yatırımcısı eğer bozmuyorsa, kar al seviyesi ile zarara mani olma durumu kullanılmalıdır. Böylece düzey kurtarılmış olacaktır. Kesin kes bu seviye önceden belirlemelidir. Bir dur sınırı muhakkak konulmalıdır. Bu sınır, kar duruşu için de olmalı ve bu noktalardan çıkış yapılmalıdır.

Foreks Türkiye, Ülkemizde ciddi bir şekilde tasarrufların yönlendirilip, işlemin yapıldığı mecra haline geldi. Gözetimsiz ve denetimsiz yapısı ile riskin göz ardı edilmemesi gerekmektedir. SPK tarafından belirlenen bu sistemin faaliyet yapa bilir yetkisi kimde ise oraya yönelmek, yatırımcının lehine ve faydasına olacaktır.

Anlık Değil Aklı Başında Yatırım Yapılmalı

Ani karar ile ve fazla miktarda uçuk kar hedefi olmamalıdır. Foreks yatırımlarında, istikrarlı bir ivme tutturulmalıdır. Ulaşılan ya da yaklaşılan hedef itibarı ile cepte olana bakmak, karı almak, en doğru yaklaşımdır. Sürekli sağlanan başarı, insanı ziyadesi ile motive edecektir. Karın az olmasına takılmamak gerekir. Az ama öz itibarı ile karlılık, alışkanlık mertebesinde sürdükçe, yer edecektir. Hedefe ulaşınca da hemen durumun kapatılması icap edecektir.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık