Reklam

Eskişehir Enerji Kimlik Belgesi Vav Mühendislik Ayrıcalığı İle

Eskişehir Enerji Kimlik Belgesi Vav Mühendislik Ayrıcalığı İle

Eskişehir Enerji Kimlik Belgesi Vav Mühendislik Ayrıcalığı İle
Eskişehir Enerji Kimlik Belgesi Vav Mühendislik Ayrıcalığı İle reklam
Bu içerik 149 kez okundu.
Reklam

 

Enerjide tasarruf etmek istediğimizde bunu birçok yöntem ve teknikle gerçekleştirmemiz gerekiyor. Binalarda ısı yalıtımı sağlamak için enerjide tasarruf sağlayacak şekilde yeni binaların dış cephesi yapılır. Dış cephe yapımında enerji verimliliğini tam olarak artıracak enerji Verimliliği Kanunu’na göre belirlenmiş standartların eksiksiz şekilde yapılmış olması gerekir. Bu çerçevede yeni binaların dış cephesinde C sınıf enerji kimlik kartlarının olmaması halinde belediyelerden iskan izni verilmez. Eski yapılarda bu konuda bir kanun yer almazken yeni yapılarda bu belge zorunlu olarak belediye tarafından isteniyor.

Binaların Enerjide Tasarruf Etmesi Hedefleniyor

Alınan enerji kimlik kartları on yıl boyunca geçerliliğini korur. Günümüzde tüm yeni yapılarda artık C sınıfı enerji kartları zorunlu olarak isteniyor. Binaların Eskişehir enerji kimlik belgesi kullanımındaki verimliliğini artırmak için tercih edilen dış cephe çalışmalarında başta ısı yalıtımı olmak üzere elektrik veçeşitli konularda enerji tasarrufu yapılmaktadır.

C Sınıfı Enerji Kimlik Kartları Zorunlu

C sınıfı enerji verimlilik sınıfında olmayan yeni yapılar iskan alamıyor. Belediye C sınıfının altında kalitede olan yeni yapılara bu belgeyi vermediği için binayı satmak ve almak istediğinizde ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Mevcut binalarda enerji sınıfının olması zorunlu olmadığı gibi aynı zamanda enerji de yeni binalar kadar etkin tasarruf imkanından yararlanamaz. Eskişehir enerji kimlik belgesi almak istediğinizde bu konuda profesyonel hizmet sunan firma tercih edilmelidir.

C Sınıfı Enerji Kimlik Kartları Nasıl Alınır

İnternet üzerinden C sınıfı enerji kartları hakkında bilgi almak istediğinizde bu konuda kurumsal hizmet sunan firmanın VAV Mühendislik adresinden bilgi alabilir ve hizmetlerinden yararlanabilirler. Firma binaların enerji sınıfı kartlarının alınmasında yardımcı olurken bu konuda birinci sınıf hizmet sunan çalışanları ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Binalarda ki enerji giderini azaltarak mevcut durumda ki harcanan minimum enerjinin harcanması ile evinizin enerjisini maksimum performans ile yararlanmasını istiyorsanız, firma ile iletişime geçebilirsiniz. Uygun fiyat seçenekleri ve müşteri odaklı hizmet sunan çalışanlarla siz de Eskişehir enerji kimlik belgesi almak istediğinizde profesyonel hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık