Reklam

MSB'den son dakika İdlib açıklaması

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), İdlib'te Türk Silahlı Kuvvetleri'ne (TSK) yapılacak her türlü saldırıya misliyle karşılık verileceğini ve gözlem noktalarının görevlerine kesintisiz devam edeceğini vurguladı. Güvenlik kaynakları, "12 Gözlem Noktası'ndan 3'ü rejimin kontrolündeki alanda kaldı. Gözlem noktalarında ikmal faaliyeti ve personel değişimi kesintisiz sürüyor. Bir sorun yok" dedi.

MSB'den son dakika İdlib açıklaması
MSB'den son dakika İdlib açıklaması
Bu içerik 74 kez okundu.
Reklam


Milli Savunma Bakanlığı'nda (MSB) İdlib başlıklı bir bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda, Şam yönetimine dikkat çeken uyarılar yapıldı.

"MİSLİYLE KARŞILIK VERİLECEK"

MSB, yapılacak her türlü saldırıya misliyle karşılık verileceğini ve gözlem noktalarının görevlerine devam edeceğini bildirdi.Askeri kaynaklardan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

''Önceliğimiz saldırıların durdurulması ve ateşkesin sağlanması. Bu yönde gerekli tedbirleri alıyoruz ve almaya devam edeceğiz. Bölgedeki çatışmaların durdurulması ve gözlem noktalarımızın emniyetinin sağlanması noktasında takviyeler yaptık. Türk Silahlı Kuvvetleri, verilen her türlü görevi, emir verildiğinde İdlib'te de yerine getirmeye hazırdır. Emir verildiğinde de bu güce sahiptir ve gereğini yapar. Toplam 3 gözlem noktası rejim kontrolündeki bölgede bulunuyor. 7 numaralı gözlem noktası da rejim kontrolündeki topraklarda kaldı. Ancak gözlem noktalarında ikmal faaliyeti ve personel değişimi kesintisiz devam ediyor. Gözlem noktaları, olası herhangi bir saldırıya karşılık verecek kapasitede.''
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık