Reklam

Süngerpan Süngerler

Süngerpan Süngerler

Süngerpan Süngerler
Süngerpan Süngerler reklam
Bu içerik 151 kez okundu.
Reklam

 

Adepan sünger çeşitleri, ses izolasyon malzemeleri arasında yüksek derzlere sahip akustik sünger çeşididir. Akustik ses yalıtım ürünleri birçok çeşide ayrılmaktadır adepan süngerler doğru bir şekilde üretilmesi halinde en doğru hammaddeler kullanıldığı takdir de ses yalıtımında sizlere çok fazla katkı sunmaktadır. Adepan bondex süngerlere geçmeden önce ses izolasyonu nedir öğrenelim. Ses izolasyonu içeriden ve dışarıdan ses geçiş kaybını sağlayan akustik bir olaydır. Bu ses izolasyonu ses içeride hapsederek ses iletimini kesmede yardımcı olur. Hepimiz biliyoruz ki gürültü kirliliği günümüz dünyasında en önemli sorun haline gelmiştir ve önüne geçilemez bir hale gelmiştir. Fakat en az seviyeye indirebiliriz. Şimdi süngerpan bondex süngerlere göz atalım. süngerpan süngerler akustik süngerler arasında daha fazla ses emilimine sahip akustik süngerlerdir. Tavan ve duvar ses izolasyonların da kullanılır. Zeminlerde kullanılması önerilmez. Çeşitleri de mevcuttur bunlar ise; rulo bondex sünger, akustik bondex sünger, bariyerli bondex sünger ve yapışkanlı bondex süngerdir. Şimdi bu çeşitleri tek tek açıklayalım.

 

Rulo bondex süngerler rulo şeklinde olup top şeklinde satılmaktadır. Bir ruloda 10m² bulunur ve 10 mm – 100 mm arasında kalınları mevcuttur. Kalınlıklara göre fiyatları değişkenlik gösterebilir. Oldukça da kullanışlı bir üründürSüngerpan bondex süngerler ise tavan ve duvarlarda kullanılır ve kullanıcılar tarafından oldukça tavsiye edilen bir akustik malzemedir. Ses emilim ve kesicilik konusunda üstün başarı sağlamıştır. Bu sayede istenmeyen sesleri en az seviyeye indirir. Bariyerli bondex sünger ise iki adepan bondex sünger arasına epdm ses bariyeri lamine edilerek ortaya çıkan bir akustik ses süngeridir. Bu bariyerli bondex süngerler sesi müthiş bir şekilde içeride hapsederek ses iletimini ve geçişini kesmektedir. Yapışkanlı bondex süngerler ise kendinden yapışkanlı olarak lamine edip sadece sök – tak mantığı ile çok kolay bir şekilde istediğiniz alana uygulayabilirsiniz. Genellikle müşteriler tarafından tavsiye edilir yapışkanlı bondex süngerler. Adepan süngerlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Evlerde, ofislerde, toplantı salonları, sinema salonları, jeneratör ve motor kabinlerinde kullanabilirsiniz. Dilerseniz adepan bondex süngerlerin kullanım alanlarını inceleyelim.

 

Evlerde kullanılan adepan süngerler tavan ve duvar ses izolasyonlarında kullanılır. Evlerimiz bizim dinlenme alanımız, yuvamızdır. Ailemizle keyifli sohbetler edeceğimiz mutluluk yuvamızdır fakat izolasyon olmadığı zaman komşulardan ve dışarıdan gelen sesler huzurunuzu kaçıracaktır. Tavan ve duvarlara ses geçirmeyen sünger, yapışkanlı bondex sünger, bariyerli bondex sünger kullandığı zaman istenmeyen sesleri en az seviyeye indirgeyerek evinize huzur getirecektir. Bu sayede evinizde güzelce dinlenebilir ve ailenizle güzelce vakit geçirebilirsiniz.

 

Ofislerimiz günümüzün çokça vakit olarak geçirdiğimiz ortamdır. Ofislerde de evlerde olduğu gibi süngerpan tavan ve duvarlarda kullanılır. Ofislerde genel olarak yaşanılan sıkıntı personellerin kendi aralarında konuşması ve kendi aralarında konuşmasıdır. Buda ister istemez ofisteki çalışma verimimizi düşürür ve olumsuz etkiler. Adepan bondex sünger, süngerpan, yapışkanlı bondex sünger uygulandığı sesi güzelce emer ve istenmeyen sesleri en az seviyeye indirger. Böylelikle ofislerinizde daha verimli çalışabilme imkanına sahip olacaksınız.

Turkish Acoustic olarak tüm ses izolasyon sorunlarınıza kesin ve doğru çözümler sunmaktayız. Yurtiçi ve yurtdışında güçlü ve mutlu referanslarımızla her zaman müşterilerimizin yüzünü güldürmekteyiz. Ses izolasyon süngeri sertifikalıdır. Son derece kaliteli ve yerli ürünlerimizde her zaman müşterilerimizin yanındayız. Ses izolasyon süngeri gayet kaliteli olup kullanımı çok basittir. Sizin isteğinize bağlı olarak da kendinden yapışkanlı hale getirip uygulamasını daha kolay hale getirebilirsiniz. Turkish Acoustic her zaman hizmetinizdedir.

Kaynak: https://www.sesyalitimsungerleri.com/kontak-sunger-yapistirici.html

turkish acoustic ses izolasyon malzemeleri ses izolasyon süngerleri ses izolasyon sistemleri
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık