Reklam

Dijitürk ve İgdaş İletişim Numaraları

Dijitürk ve İgdaş İletişim Numaraları

Dijitürk ve İgdaş İletişim Numaraları
Dijitürk ve İgdaş İletişim Numaraları reklam
Bu içerik 156 kez okundu.
Reklam

 

 

Türkiye’de milyonlarca kişinin tercih ettiği dijital hizmetlerden birisi olan Dijitürk, zaman zaman kullanıcılarına farklı problemler yaratabilmektedir. Görüntü kalitesinde bozulma, kanal bulunamaması ve sinyal seviyesinde azalma gibi çeşitli sorunların sık sık yaşandığı bu hizmette söz konusu problemlerin çözümü için Dijitürk yetkililerinden yardım alınması gereklidir. İşte böyle durumlarda devreye giren Digitürk müşteri hizmetleri ile Dijitürk kullanıcıları sorunlarını kısa bir sürede çözme imkanlarına sahip olabilmektedir.

 

Dijitürk Müşteri Hizmetleri İletişim

 

Evlerinde ya da işyerlerinde Dijitürk hizmeti alan ve hizmette aksama yaşayan Dijitürk kullanıcıları internette Dijitürk müşteri hizmetleri diyerek arama yaptıklarında çoğu zaman yanlış iletişim numaralarıyla karşılaşabilmektedir. Bu nedenle Dijitürk cihazlarında herhangi bir sorun yaşayan ve bu sorunun çözümü için doğru Dijitürk müşteri hizmetleri numarasını bulmak isteyenlere 0212 alan kodu ile 473 73 73’ü arayabilecekleri söylenebilir.

 

İgdaş Müşteri Hizmetleri İletişim

 

İnternet ortamında en az Dijitürk kadar sık aranan ve doğru numarayı bulma konusunda sıkıntı yaşanan bir başka hizmetin de İgdaş olduğu dile getirilebilir. Zira günümüzde pek çok konut ve işyerinde meydana gelen doğalgaz problemleri, doğalgaz kullanıcılarını İgdaş yetkili birimleri ile iletişime geçmek zorunda bırakabilmektedir. İşte böyle anlarda devreye giren İgdaş müşteri hizmetleri iletişim numaraları ile kullanıcılar, doğalgaz sorunlarına hızlı ve etkili çözümler getirebilmektedir.

 

Söz konusu müşteri hizmetleri iletişim numaralarını merak edenlere ise telefonlarından 187’yi tuşlayarak kesinti, kaçak ya da benzeri destek konularında yardım alabilecekleri söylenebilir. Öneri, şikayet ve istekler içinse ALO 153 tercih edilebilir.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık