Reklam

Ayda Ortalama 6 Milyon Kelime Üreten Makale.net Sektörde 13. Yılını Kutladı!

Ayda Ortalama 6 Milyon Kelime Üreten Makale.net Sektörde 13. Yılını Kutladı! (Founder Eren ŞENGÜL – Koray BERKİLER)

Ayda Ortalama 6 Milyon Kelime Üreten Makale.net Sektörde 13. Yılını Kutladı!
Ayda Ortalama 6 Milyon Kelime Üreten Makale.net Sektörde 13. Yılını Kutladı! reklam
Bu içerik 1552 kez okundu.
Reklam

Ayda Ortalama 6 Milyon Kelime Üreten Makale.net Sektörde 13. Yılını Kutladı! (Founder Eren ŞENGÜL – Koray BERKİLER)

İnternet üzerinden yapılan tüketim hızıyla birlikte ortaya içerik pazarlaması konusunda hizmet veren çeşitli servisler çıkmıştır. Bu servislerin en başında ise Makale.net ajansı yer almaktadır. Bu servis üzerinden istenen her konuda makale siparişi verilmektedir. Peki, Makale.net üzerinden alınabilecek makale seviyeleri nelerdir? Sistemin verdiği başka hizmetler var mı? Siparişler için ödeme yapılırken hangi kanallar kullanılabilir. Gelin, Makale.net hakkında sorulan bu sorulara birlikte göz atalım.

Makale.net, her türlü makalenin uzman yazarlarca hazırlanıp kullanıma sunulduğu bir içerik platformudur. Buradan faydalanmak isteyen web sitesi yöneticileri için makalelere ek olarak editörlük hizmeti de verilmektedir.

Makale.net Üzerinde Yer Alan Makale Seviyeleri Nelerdir?

Makale.net sisteminde yer alan makaleler; standart, uzman ve elit düzeyde yazılmaktadır. Makalenin seviyesi arttıkça içeriği genişlemektedir. Buna uygun bir şekilde kelime başına istenen ödeme tutarı da artış göstermektedir. Makale seviyesi olarak görünmese de sisteme sonradan dahil edilen video makale hizmeti de bulunmaktadır.

Sistem üzerinden içerik siparişi vermek isteyenler için farklı başlıklar bulunmaktadır. Bu bağlamda daha önce yazılmış olan hazır makale başlıklarından faydalanmak mümkünüdür. İsteyen kişiler için uygun içeriklerde tanıtım yazısı da hazırlanmaktadır.

Editörlük Paketi Nedir?

Makale.net servisinin müşterilerine sağladığı hizmetlerin biri de editörlük paketi olarak tanımlanmaktadır. Bu bağlamda, hizmet alınan web sitelerine uygun içerik ve arama başlıkları belirlenerek yazılar hazırlanmaktadır. Bunlara uygun görseller de içeriklere ilave edilmektedir. Editörlük paketlerinin süresi ve fiyatı ise alım yapan kişiye göre değişmektedir. Ancak bu hizmet genellikle 3, 6 ve 12 aylık periyotlarla kullanılmaktadır.

Siparişlerde Kullanılabilecek Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

Makale.net hizmetinden faydalanmak isteyen kişiler, sipariş ödemelerinde alternatif yollar kullanabilmektedir. Bu bağlamda, siteye Kredi kartı ya da Havale ve EFT ile ödeme yapmak mümkündür. Ödeme esnasında vakit kaybetmek istemeyenler ise bakiye yükleme hizmetinden faydalanabilmektedir.

Bakiye Yükleme Nedir?

Bakiye yükleme, ödeme işlemleri sırasında harcanan vakti azaltmaya yönelik bir uygulamadır. Bu bağlamda site üyeleri hazır bakiye paketlerinden faydalanabilirler. Bunu tercih etmeyenler ise diledikleri tutarda bakiyeyi hesaplarına aktarabilirler. Hesaba bakiye tanımlaması yapıldıktan sonra, sipariş ödemeleri doğrudan bu bakiyeler ile yapılabilmektedir.

 

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık