Reklam

Ulusal Ve Dünya Genelindeki Haberleri Sitemizden Takip Edin

Ulusal Ve Dünya Genelindeki Haberleri Sitemizden Takip Edin

Ulusal Ve Dünya Genelindeki Haberleri Sitemizden Takip Edin
Ulusal Ve Dünya Genelindeki Haberleri Sitemizden Takip Edin reklam
Bu içerik 135 kez okundu.
Reklam

 

 

Sitemiz Şanlıurfa’mıza ait ekonomi, sağlık, dünya, siyaset, teknoloji, spor ve gündem haberleriyle ilgili sitedir. İlimizde yapılan kentsel dönüşüm çalışmalarını, yapılan yol, cadde, sokak onarım ve genişletme çalışmalarını, karantina altına alınan ve Covid19 tedavisi gören hastaların durumlarını, Belediye’nin halk için yaptığı çalışmaları, sokağa çıkma yasakları kapsamında halk için yapılan gıda yardımlarını, Zabıta ekiplerinin halk sağlığını korumaya yönelik denetimlerini güncel haliyle takip edebilirsiniz. Sitemiz sadece Urfa yerel haberleriyle alakalı değildir, ulusal gündemi de takip eden bir haber sitesidir.

 

Dünya genelinde yaşanan korona salgınına karşı ülkemiz ve dünya şehirlerinin aldı önlemler, dünyada ve ülkemizde yaşanan sokağa çıkma yasaklarında gelişen olaylar, halkın tepkisi vb. gündemi sitemizden takip edebilirsiniz. Esed rejimi, Hafter güçleri, Trump’ın yaptığı açıklamalar, İdlib’te yaşananlar vb. nüfus hareketlerini etkileyen her türlü olayı haber sitemiz doğru ve en güncel haliyle vermektedir.

 

Şanlıurfaspor’umuz Grurumuzdur

 

Urfa Haber sitemiz, yerel halkımızın bağrına bastığı Şanlıurfaspor ile ilgili gündemi de takip etmektedir. Takım Yönetimi’nin yaptığı çalışmalar, olağanüstü toplantılar ve aldıkları kararları güncel haliyle haber sitemize taşımaktayız. Şanlıurfaspor’umuzun yaptığı maçları, yaptıkları kamp çalışmalarını, antrenmanlarına ait haberleri sitemizde bulabilirsiniz. Büyükşehir Belediyesi, STK’ların Şanlıurfaspor Yönetimi ile yaptı toplantılar, kulübün yaşadığı ekonomik ve Yönetim anlamında yaşadığı zorluklar, çözüm bulma çabalarını, kulübümüze yapabilecekleri destekler konularını sitemizden takip edebilirsiniz.

 

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık