Reklam

Sosyal Platformlarda Sorunsuz Büyüme

Sosyal Platformlarda Sorunsuz Büyüme
Sosyal Platformlarda Sorunsuz Büyüme dogu
Bu içerik 119 kez okundu.
Reklam

Sosyal Platformlarda Sorunsuz Büyüme

Sosyal medya hesabınızı büyütmeye çalışsanız da bunu doğal yollara başvurarak başarmanız imkansıza yakındır. Büyük hesaplara sahip kişilerin hemen hemen hepsi de takipçi ve beğeni artırımı için başka yollara başvururlar. Siz de smm panel kullandığınızda daha çok müşteri ya da izleyiciye ulaşacaksınız. Üstelik sistemde fiyatlar da diğer firmalara göre oldukça düşük tutuluyor.

Kullanım Odaklı Panel

Sitedeki işleminizin hemen sonuçlanması için firma oldukça basit işlemler yapabileceğiniz bir sistem kurmuş. Sistemden ayrıca API adlı bir destek de alabiliyorsunuz. Alacağınız bu destekle siz de para kazanabileceksiniz. Burada müşterilerinize takipçiler, izlenmeler, beğeniler göndererek onlara satış yapmanız mümkün. Ancak İnstagram panel sadece kendinize destek almanız için de kullanabileceğiniz bir panel. Yani satış yapmak zorunda değilsiniz.

Paket Tercihleri

Sosyal medya bayilik paneli Facebook’ta, İnstagram’da ve Twitter’da işlem yapabilmenizi sağlıyor. Twitter hesabınız için 500, Facebook için ise 1000 takipçi alabilirsiniz. Ayrıca Facebook’ta açacağınız canlı yayınlara izlenmeler alarak canlı yayınınızın keşfet bölümünde öne çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık