Reklam

Fahrettin Altun'dan sert açıklama: Türkiye'nin yanında değilsiniz!

Türkiye Cumhuriyeti İletişim Başkanı Fahrettin Altun resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ''gayri milli muhalefet'' dediği kişi ve kurumlara sert eleştiriler yöneltti. Türkiye'nin en zor anlarında, vahşi ekonomik düzenin temsilciliğini yapan küresel güç odaklarının hadsiz saldırılarından medet umanlara seslenen Altun, ''Bu Ülke’den, Millet’ten, Türkiye’den yana değilsiniz!'' ifadelerini kullandı.

Fahrettin Altun'dan sert açıklama: Türkiye'nin yanında değilsiniz!
Fahrettin Altun'dan sert açıklama: Türkiye'nin yanında değilsiniz!
Bu içerik 103 kez okundu.
Reklam


Türkiye Cumhuriyeti İletişim Başkanı Fahrettin Altun resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, her fırsatta Türkiye'nin karşısında yer alan şer odaklarına sert ifadelerle yüklendi.

 

Altun, ''Dünyayı eşitsizlikler inşa ederek sömüren ve vahşi ekonomik düzenin temsilciliğini yapan küresel güç odaklarının hadsiz saldırılarından medet umduğunuza göre, Biz’den, Bu Ülke’den, Millet’ten, Türkiye’den yana değilsiniz!'' ifadelerini kullandı.

''MİLLET VE DEVLET NE ZAMAN EL ELE VERSE SONUÇ HEP ZAFER OLMUŞTUR''

 

Altun, milletin ve devletin el ele verdiği zaman zafer kazanacağını hatırlatarak ''İnsanlık, tarihin zorlu dönemlerinden birinden daha geçiyor. Türkiye olarak bu süreçten en az şekilde etkilenmek için her alanda çok değerli bir mücadele verdik ve vermeye devam ediyoruz. Tecrübeyle sabittir ki, millet devlet ne zaman el ele verse sonuç hep zafer olmuştur.'' dedi.

''SALGINDA BAŞARININ ANAHTARI YENİ HÜKÜMET SİSTEMİ VE CUMHURBAŞKANIMIZDIR''

''Gerek sağlık sektöründe gerekse de diğer alanlarda iyi bir sınav verdik, vermeye devam ediyoruz. Nasıl ki terörle mücadelede önemli başarılar elde etmişsek ve bu başarıları devam ettirebiliyorsak bu krizi de aynı şekilde devlet millet bütünleşmesiyle, dayanışmasıyla aşıyoruz.

Salgınla mücadelemiz süresince fiziki mesafenin temini, sağlık sisteminin ayakta kalması, temel ihtiyaç maddeleriyle ilgili üretim ve tedarik zincirlerinin aksamaması ve de kamu düzeninin korunması konularında dünyaya örnek adımlar attık.

Salgına karşı mücadelemizde başarının anahtarı, yeni hükümet sistemimizin avantajlı yönetim biçimi ve Cumhurbaşkanımızın liderliğidir. Onun gayreti, Cumhur ittifakının desteği ve milletin onayıyla getirilen yeni sistem, bu krizde milletimizin övgüsüne yeniden mazhar olmuştur.''

''21. ASRI TÜRKİYE'NİN ASRI HALİNE GETİRECEĞİZ''

''Bir yandan Koronavirüsle mücadele ederken, diğer yandan da salgın sonrasına yönelik hazırlıklarımız devletin her kademesinde Cumhurbaşkanımızın liderliğinde büyük bir titizlikle devam etti. Salgınla mücadelede elde ettiğimiz başarının devamı için büyük bir gayret sarf ediyoruz.

Cumhurbaşkanımızın “Küresel ekonomik, siyasi ve sosyal düzende köklü değişiklikler yaşanması muhtemel yeni bir döneme giriyoruz. İnşallah 21'inci asrı Türkiye'nin asrı haline getireceğiz” sözlerini düstur edindiğimiz ve bunun için durmaksızın çalıştığımız günlerden geçiyoruz.''

''GAYRİ MİLLİ MUHALEFET PAÇALARIMIZDAN AŞAĞIYA ÇEKMEYE ÇALIŞMAKTADIR''

Fahrettin Altun, muhalefetin ''gayri milli'' olduğunu söyleyerek terör örgütlerinden medet uman muhalefete, ''Türkiye böylesine bir ivme yakalamış, salgınla mücadelede parmakla gösterilen bir başarıyı sağlamışken, maalesef yalan, hurafe ve kinden beslenen gayri milli bir muhalefet bizleri paçalarımızdan aşağıya doğru çekmeye çalışmaktadır. Çabaları beyhudedir!

Muhalefet, demokratik siyasetin asli unsurudur. Ülke ve kamu çıkarına hareket eden bir muhalefet başımızın tacıdır. Ancak karşımızda, Türkiye düşmanlarıyla işbirliği yapan, terör örgütlerinden medet uman ve milletin değerleriyle kavga eden anti-demokratik bir muhalefet var!'' sözleriyle yüklendi.

''BU ÜLKEDEN, MİLLET'TEN, TÜRKİYE'DEN YANA DEĞİLSİNİZ''

''Bu gayrı milli muhalefet şimdi de Türkiye’nin salgın sonrasında ekonomi alanında bir kriz yaşayacağı beklentisiyle ellerini ovuşturmakta, bu yönde küresel güç odaklarının ekonomi yönetimimize yönelik operasyonlarını ve hamlelerini açıkça desteklemektedir.

O zaman şu soruyu sormak kaçınılmazdır. Kimden yanasınız? Dünyayı eşitsizlikler inşa ederek sömüren ve vahşi ekonomik düzenin temsilciliğini yapan küresel güç odaklarının hadsiz saldırılarından medet umduğunuza göre, Biz’den, Bu Ülke’den, Millet’ten, Türkiye’den yana değilsiniz!''

''TÜRKİYE'NİN SALGINDAN GÜÇLENEREK ÇIKMASINDAN KORKUYORLAR''


''Çok iyi biliyoruz ki, insanlık tarihinin salgın örneklerine baktığımızda erken başarı sağlayan ülkeler, salgını kontrol altına aldıktan sonra ekonomik sıçrama gerçekleştirebiliyorlar. Türkiye’nin salgından güçlenerek çıkmasından korkuyorlar! Ekonomimize, ekonomi yönetimimize, Hazine ve Maliye Bakanımız Berat Albayrak’a yönelik saldırıların arkasında ülkemizin “post-Korona” döneminde gerçekleştireceği ekonomik ve sosyo-politik sıçramayı engellemek, ülkemizi yeniden 18 yıl öncesinin bağımlılık düzenine mahkum etmek yatmaktadır.'' 

''Evet, darbelerden, doğal afetlerden, terörden ve salgın hastalıklardan medet uman ancak bunların hiçbirinden bekledikleri sonucu elde edemeyen küresel ve onların güdümündeki ulusal vesayet odaklarının son umudu ekonomimizin kötü gitme ihtimali... Kötüye değil, iyiye gideceğiz!''

Fahrettin Altun, ''Ve son söz'' diyerek Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın meşhur ''Başaramayacaksınız!'' videosunu paylaştı.

Gazete Manşetleri
BURÇLAR
 • KOÇ
  Koç Burcu
 • BOĞA
  Boğa Burcu
 • İKİZLER
  İkizler Burcu
 • YENGEÇ
  Yengeç Burcu
 • ASLAN
  Aslan Burcu
 • BAŞAK
  Başak Burcu
 • TERAZİ
  Terazi Burcu
 • AKREP
  Akrep Burcu
 • YAY
  Yay Burcu
 • OĞLAK
  Oğlak Burcu
 • KOVA
  Kova Burcu
 • BALIK
  Balık Burcu
POPÜLER ÜYELER
Reklam
Yol Durumu E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
KARİKATÜR
PUAN DURUMU
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık