Reklam

Başkan Erdoğan'dan Devlet Bahçeli'ye teşekkür

Başkan Erdoğan, Cumhur İttifakı ile yönetimi daha güçlü, daha geniş tabanlı hale getirdiklerini belirterek "MHP'li kardeşlerime, sayın Bahçeli'ye Cumhur İttifakı'na destek veren tüm kesimlere teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı'nı daha da güçlendirmeye kararlıyız. Rahatsız olan çevrelerin hiçbir oyunu bu kutlu yürüyüşü bozmaya güçleri yetmeyecektir." dedi.

Başkan Erdoğan'dan Devlet Bahçeli'ye teşekkür
Başkan Erdoğan'dan Devlet Bahçeli'ye teşekkür
Bu içerik 227 kez okundu.
Reklam


Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrası önemli açıklamalar yaptı. Başkan Erdoğan MHP ile İyi Parti arasında yaşanan taban tartışmalarına tepki göstererek "kutlu bir yürüyüş" olarak tanımladığı "Cumhur İttifakı ile yönetimimizi daha güçlü, daha geniş tabanlı hale getirdik" dedi.

Başkan Erdoğan'ın açıklamaları şu şekilde;

“CUMHUR İTTİFAKI HER TÜRLÜ FİTNEYE KARŞI AYAKTA KALDI”

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük kriz dönemleri güçlü liderlik, güçlü yönetim gerektirir. Türkiye milletin desteğini almış, ülkemizi hedeflerine ulaştırma hedeflerine sahip bir yönetime sahiptir. Cumhur İttifakı ile yönetimimizi daha güçlü, daha geniş tabanlı hale getirdik. 4 yıla yakın sürede Cumhur İttifakı her türlü fitne, iftira, yalan ve tahrik girişimine rağmen Türkiye'nin, Türk milletinin bekasına sahip çıkarak dimdik ayakta kalmıştır.

“KUTLU YÜRÜYÜŞÜ BOZMAYA GÜÇLERİ YETMEYECEK”

MHP'li kardeşlerime, sayın Bahçeli'ye Cumhur İttifakı'na destek veren tüm kesimlere teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı'nı daha da güçlendirmeye kararlıyız. Rahatsız olan çevrelerin hiçbir oyun bu kutlu yürüyüşü bozmaya güçleri yetmeyecektir.
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık