Reklam

Çit ve Korkuluk Satışları

Çit ve Korkuluk Satışları
Çit ve Korkuluk Satışları dogu
Bu içerik 373 kez okundu.
Reklam

Çit ve Korkuluk Satışları

Bahçelerin ya da evlerin etrafını kapatmak için yüzlerce yıldır çit kullanılır. Günümüzde de birçok çim çeşidi bulunmaktadır. Firma da kaliteli çit hizmetleri ile bilinmektedir. Firmadan her türlü bahçe çiti ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Alman teknolojisiyle üretilen çitler için firma on yıllık bir garanti de veriyor.

Çit Çeşitleri

Firmada her mekan için ayrı çeşitte çimlerin satışı yapılıyor. Çim çit, dekoratif çitler, mobil çitler, double çitler, jiletli, fence, plastik ve ahşap çitler firma tarafından satışı yapılan çitler arasında yer alıyor. Bunların yanında güvenlik çitlerinin ve beton blokların da üretim ve satışı yapılmakta.

Uygun Fiyat Avantajı

Tüm çit çeşitlerini on yıllık garanti ile satan firma müşterilerinin yüzde yüz memnuniyetini sağlamayı amaçlıyor. Panel çit ve diğer tüm çit ürünlerinin gönderim ve montaj hizmeti ülkemizdeki her şehre veriliyor. Piyasadaki en uygun fiyatlar ile satış yapan firma üretimini yaptığı çimlerde son kalite malzemeler kullanıyor. Firma ayrıca örneğin 100 metrekarenin üzerinde panel set alımlarınızda yüzde on indirim de sunuyor.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık