Reklam

Terör destekçisi Taylan Kulaçoğlu şok baskınla gözaltına alındı

“İsimsizler Hareketi” adı altında provokasyon yapan DHKP-C'yi destekleyen Taylan Kulaçoğlu şok bir baskınla Ayvalık’ta gözaltına alındı. Terör destekçisi Kulaçoğlu'na CHP ve DHKP-C sahip çıktı.

Terör destekçisi Taylan Kulaçoğlu şok baskınla gözaltına alındı
Terör destekçisi Taylan Kulaçoğlu şok baskınla gözaltına alındı
Bu içerik 340 kez okundu.
Reklam


Terör örgütü DHKP-C'yi sosyal medyada desteklediği belirtilen ve terör örgütü propagandası yaptığı kaydedilen "İsimsizler hareketi" elebaşı Taylan Kulaçoğlu Ayvalık'ta gözaltına alındı. Kulaçoğlu, sosyal medya hesabından da gözaltına alındığını doğruladı.

NELER YAŞANMIŞTI? TAYLAN KULAÇOĞLU KİMDİR?

 

Terör örgütü DHKP-C'yi sosyal medyada destekleyen ve terör örgütü propagandası yaptığı belirtilen Taylan Kulaçoğlu ismindeki kişi "İsimsizler Hareketi" adı altında Twitter'da bir hesabı yönetiyordu.

2016 yılında Redhack'dan gözaltına alınan Taylan Kulaçoğlu, İsimsizler Hareketi adı altında ayrıca 30 Nisan 2020 tarihinde Telegram'da da bir kanal açarak örgütleme faaliyetini başlatmıştı.

İsimsizler Hareketi, TT listesi belirlemek, sosyal medyada düşüncelerine uygun olmayan hesapları hedef seçmek gibi faaliyetlerinin yanı sıra provokasyon içerikli tweet yani iletiler atarak Türkiye'de kargaşa çıkarmak ve manipülasyon yapmayı hedefleyen paylaşımlar yapıyordu.

CHP VE DHKP-C SAHİP ÇIKTI

Terör örgütü DHKP-C'yi sosyal medyada desteklediği belirtilen ve terör örgütü propagandası yaptığı kaydedilen Kulaçoğlu'na CHP ve DHKP-C sahip çıktı. Twitter'da DHKP-C ve CHP'liler tarafından Kulaçoğlu lehine binlerce destek mesajı atıldı.

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Barut;
Barut; "Kara kışa inat, bahar gelecek"
Güzel Sanata Hazırlık
Güzel Sanata Hazırlık